İllere Göre Ek iş ilanları

Ankara Evde iş imkanları

Ek iş  arayan Ankaralı hanımlar evde boş boş oturmaktan sıkıldınız mı? Ankara Evde iş imkanları mı arıyorsunuz. Maddi sıkıntılarınız mı var? biz yine sizler için araştırdık ve bu sorularınıza  cevap bulmaya çalıştık. Günümüz de maalesef bu saydıklarımız hemen hemen hepimizin de ortak sorunu. Gelin bu soruna beraber çözüm arayalım. Ankara’da yaşayan ev hanımları evde neler yapabiliriz nasıl para kazanabiliriz ? Evde örgü örebiliriz, evde takı yapabiliriz, evde yemek yapabiliriz,evde kozmetik ürünleri satabiliriz, evde boncuk işleyebiliriz vb bir çok seçenek var yeter ki siz çalışmak bir yerden başlamak isteyin. Ankara Evde iş imkanları diğer illere göre daha rağbet görmekte.

Ankara Evde iş imkanları
Ankara Evde iş imkanları

Ankara Evde iş imkanları ile yapılabilecek işler

1: Ankara evde örgü işi

Hanımlar örgü örmek hepimizin de bildiği eğlenceli zaman geçirmek için stres atmak için yapmış olduğumuz bir iştir bunu neden paraya çevirmiyoruz ?

2: Ankara Evde takı işi

Hanımlar hepimizin de eli iğne iplik tutuyor değil mi ? yani bir resim de yada model de gördüğümüz her şeyi yapabilecek kapasiteye sahibiz eğe neden bundan para kazanmıyoruz?

3: Ankara Evde yemek işi

Bu Türk kadınının esas mesleğidir yemeği güzel yaparız ve afiyetle sunarız sofralara ama tüm kadınlar bu imkana sahip değil pastanede yada bir lokanta da nasıl yapıldığını bile bilmedikleri yemekler için servet ödeyen hanımlar ve beyler var ayrıca bu işin onlarca lokanta ve iş yeri var sizin yaptığınız yemekleri alabilecek ve size düzenli olarak iş verecek. Bence bu yazıyı okuduktan sonra bunu iyice düşünün derim.

4: Ankara Evde boncuk işi

Hanımlar öncelik olarak gelinlik abiye mağazaları bu işi yapabilecek eleman arayışındalar hemde kendi evinizde bir gelinlik abiye mağazası ile anlaşmanız işe başlamanız için yeterli size verilen işi evinize getirip oturduğunuz yerden televizyon karşısın da çayınızı içerken çocuklarınız gözünüzün önünde oynarken kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ek iş arayan hanımlar bu yazıyı lütfen yabana atmayın burada saymış olduğum işler evde yapılacak en basit işler arasında sizde zaman kaybetmeden bir tane sini seçip para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu arada bizleri takip edip yine sizler için araştırdığımız işlerden faydalanmaya devam edebilirsiniz. is-bul.gen.tr adresinden mesaj bölüme bize sormak istediğiniz sorularınızı ulaştırabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. Merhaba Ankarada ikamet ediyorum işsizim bu gibi islerde yetenekliyim daha oncede yaptim beni degerlendirmenizi isterim tesekkürler

  2. Ankara kazanda oturmaktayim .Dört kişilik gurubum var .Elimizden bir uçan bir kaçan kurtulamaz??? elimiz hızlıdır

  3. Ben ankara sincandayım. Evde 4 kişiyiz. Ve kasnakla boncuk işi yaptım. İgnelik magnet nikah sekerimyaptım. Elım hızlı ve kendıme güveniyorum her işte ihtiyacım var

  4. MERHABA EVDE TAKI BONCUK VE PAKETLEME VE BENZERİ İŞLERİ YAPABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu