Evde Ek iş

Evde Pergel Takımı işi

Yeni bir firmanın 150 aile için anlaşma sağlayacağı evde pergel takımı işi için bu konumuza yer veriyoruz. 2016 Yılının sonlarına yaklaştığımız bu günlerde, herkes yeni yıla güzel başlamak ister. Evinde çalışıp ailesine destek olmak isteyen anneler, okul mücadelesi içinde  ailesine yük olmak istemeyen öğrenciler. Bu iş sayesinde biraz olsun size rahat nefes aldırmaya niyetliyiz.

Evde pergel takımı işi nasıl yapılır

Firma sizlere pergel, pergel kutusu ve pergelin ek eşantiyonlarını verecek. Yani fazladan pergel iğnesi, vidası gibi. Sizler pergel kutusuna bu malzemeleri yerleştireceksiniz. Fakat şöyle bir sorun var ki , size verilen malzemeler karışık olacağı için fazla hızlı olamazsınız. Pergel üretici firma bu işden her aileye ortalama olarak 20 bin civarı iş verecek. Bu adedi bir kerede vermeyecek tabiki. 1000 erli şekilde size teslim edip, her malzeme teslimi sırasından paketlenen ürünleri alarak yerine paket yapılacak ürünleri teslim edecektir.

Birçoğumuzun evinde bu pergel takımlarında vardır aslında, olmasa bile zamanında mutlaka elinize geçmiştir. O zamanlar sadece amacı için kullanıyorduk, çoğu kişi hatta hepimiz,  pergel sayesinde para kazanan kişilerin olacağından habersizdik.

Şuan firmalar hem kendi üretim sayılarını artırmak için hemde geçim sıkıntısı yaşayan bir çok kişiye evde iş imkanı sağlamak adına evde pergel takımı işi vermektedirler.

Eli yatkın olan her kes bu işi yapabilir. Alacağınız ücret firma ile sizler arasında anlaşılarak.

Evet evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız, evde pergel takımı işi tam benlik iş diyorsanız, işe ihtiyacınız var ise, hemen başvurunuzu yapın. Bu iş sizler için uygun değilse, yayınlamış olduğumuz diğer evde iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Her ilan için farklı başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvuru yaparken telefon numarası yazmayın. Kısa bir öz geçmiş mutlaka yazın. Elinizden hangi işler  gelir, daha önceden bu işlerden yaptınız mı, ekip ile mi çalışacaksınız. Bunları mutlaka belirtin.

Sizlerin başvuru durumuna göre, uygun bulunan kişilere firma tarafından dönüş sağlanacaktır.

Facebook fan sayfamız üzerinden bizi takip ederseniz, yayınlanan evde ek iş imkanlarından anında haberdar olabilirsiniz. Başvurular facebook üzerinden değil sitemiz üzerinden yapılmaktadır.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Merhaba
    Bursa’da ikamet etmekteyim.Evde pergel takımı işi yapmak istiyorum.El becerim oldukça iyidir.İtinayla ve istenilen sürede yapılarak teslim edilir.Acilen dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

  2. Ben Manisa gölmarmaradan ferah lütfen yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var rica ediyorum

  3. İzmirde ikamet etmekteyim.
    Montaj işlerinde tecrübeliyim.
    işin durumuna göre ekip kurma imkanım mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu