Evde Ek iş

Hafta Sonları Evde iş imkanı

Merhaba hanımlar, beyler,emekliler,öğrenciler bugün yazdığım yazı sizlerin hafta sonlarını değerlendirip para kazanabilmeniz için bazı fikirler içeriyor. Günümüzde herkesin derdi aynı maddi sıkıntı, işsizlik, bulduğumuz işin bize uygun zamanda olmaması vb vb. Biz de yine sizler için araştırdık. Hafta Sonları Evde iş imkanı olarak neler yapılır. Eğer siz de maddi olarak sıkıntım var ek bir gelir arıyorum diyorsanız kesinlikle bu yazımızı okumalısınız.

                                            Hafta Sonları Evde iş imkanı

Hafta Sonları Evde iş imkanı olarak yapabileceğiniz işler.

1: Paketleme işi yapabilirsiniz, bu iş sizin için evde yapılabilecek en ideal işlerden bir tanesidir.

2: Evde montajlama işi yapabilirsiniz, bu iş daha çok emekli beylerin ilgisini çekebilecek karlı bir iştir.

3:Evde örgü, dantel işi yapabilirsiniz, bu da ev hanımları için en ideal olan işlerden birisidir.

4:Evde organik ürünler yapıp satabilirsiniz. Reçel,kuru bakliyat,tarhana vb. şeyler inanın bu da basit gibi görünmesine rağmen çok kar bırakacak bir iştir.

5: Evde yastık doldurmak, tişörtlere baskı yapmak.

6: Boncuk işleme  işi inanılmaz emek ister çok keyiflidir ve de getirisi en yüksek olan ek gelir kaynaklarından birisidir.

7: Evde yemek hanımlar bu da sizin için çok güzel ve karlı bir iş bizim hanımlarımız çok maharetli ve eli lezzetlidir evinize yaptığınız börek,çörek,sarma,köfte,baklava,mantı  gibi özel olarak bilinen yemekleri yapıp satabilirsiniz.

Peki Bu İşlerin Getirisi Ne kadar dır?

Evet hanımlar, beyler yapmak bir tarafa bizi en çok ilgilendiren kısmı biliyorum, para… Peki bu işler yapıldığı zaman bize ne kadar ek gelir sağlar ? Yukarıda sizlere anlattığım işler aylık size 1200 -3000 Türk Lirası gelir sağlar hem de sadece hafta sonları çalışarak belki akşamları da kısa bir süre hepsi bu.

Bu işleri nasıl bulabilirim? Bu soruyu hepinizin sorduğunu duyar gibiyim, bunun cevabı aşağıda sitemize üye olup, isim, bulunduğunuz il ve size ulaşabileceğimiz bir mail adresi sizin için yeterli olacaktır. Biz sizler için araştırıp üretici firmaları bulmaya devam edeceğiz. Sizin yapmanız gerek tek şey siteye üyelik yapıp bizi takip etmek.

Evde ek iş imkanları arıyorsanız ve sitemiz üzerinde yayınladığımız iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız. Alt kısımda bulunan başvuru kısmını kullanabilirsiniz. Başvuru yaparken kısa bir öz geçmiş ile önceki iş deneyimlerinizi yazarsanız, hem sizin için iyi olur hemde bizler iş verilecek kişiler hakkında bilgi edinmiş oluruz.

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Organik siyah üzüm pekmezi ve organik domatez salçası ve reçel çeşitleri üretip satmak istiyorum

  2. İhtiyacım var ne iş olsa yaparım grup isterseniz ihtiyacı olan kişiler var onlarla grup olup çalışıa biliriz

  3. Her iş gelir elimden boncuk, dantel, örgü, paket, montaj, yapamayacağım iş yoktur işe ihtiyacım var

  4. Her iş gelir elimden boncuk, dantel, örgü, paket, montaj, yapamayacağım iş yoktur işe ihtiyacım var düzcede oturuyorum

  5. istanbuldan haftasonları çocuklarımın harçlıklarını kazanmaları için işinizi istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu