Evde Kına Paketleme

Evde kına paketleme işi

Bir çok ev hanımının kolaylıkla yapabileceği bir iş olan evde kına paketleme işi 2022  için bu konumuza yer veriyoruz. Kına paketleme işi, evinde çalışarak para kazanmak ve ailesine katkıda bulunmak isteyen, bayanların yanı sıra öğrencilerinde yapabileceği bir iş olmakla birlikte kazançlı bir getirisi bulunmaktadır.

Evlere iş veren firmalar, kına paketleme işi için malzemeleri temin etmektedirler. Bunun için sizlerin ayrıyetten herhangi bir malzeme almanıza gerek yoktur.

İş verenin sizlere belirttiği şekilde poşetleme yapılarak, poşetin ağzı bir kurdele ile bağlanmalıdır. Evlere iş veren bazı firmalar ise, paketlenecek kınanın ölçünü belirtebilirler. Bu durumda tabi ki sizlere kınayı tartabileceğiniz hassas bir terazide vermek zorundalar dır. Sizlere verilen iş neticesinde, yanında herhangi bir malzeme verilmez ise, bu durumu iş veren ile görüşerek, kullanacağınız malzemelerin parasını ayrıyetten telep etmeyi unutmayınız.

Kına paketleme işi veren firmalar

Sizlerde evlerde kına paketleme işi vermek istiyorsanız, yorum olarak yada telefon numarası bırakmış olan değerli okuyucularımız ve iş arayanlar iletişime geçebilirsiniz. İşinizin sorunsuz yapılabilmesi ve devamının korunabilmesi için, yapılan işin hakkını vermeyi lütfen unutmayalım. Bir insan ihtiyacı olmadan iş aramaz, eldeki imkanları olmaya bilir, Tüm bu gibi konuları göz önünde bulundurarak, yapılacak iş için gerekli olan malzemelerin temini konusunda da yardımcı olmanızı diliyoruz.

Evde kına paketlemek istiyorum diyorsanız yapmanız gerekenler çok kolay.

Kendinizi anlatan kısa bir yazı ile, iletişim bilgilerinizi yorum olarak atmayı unutmayınız. Yapacağınız yorumun sade ve açıklayıcı olmasına dikkat ediniz. Sadece kına paketleme işi değilde evde yapılabilecek işler hakkında da bilgi almak istiyorsanız bunları belirtmeyi unutmayınız. Evlere iş veren firmalar, öncelikle sizlerin yorumlarına bakarak geri dönüş sağlayacaktır.  Yorum olarak atacağınız bilgiler ve evde yapabileceğiniz işleri  anlaşılır bir şekilde belirtirseniz, diğer firmalardan da dönüş sağlanması daha kolay olacaktır.

Evde Kına paketleme iletişim

Kına paketleme nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak ilk olarak, iş veren sizin tarafınıza çuval halinde kına getirir. Siz de bu kınaları tartar, belirlenen eşikte şeffaf poşetlere koyarsınız. Sonrasında tamamlanan paketleme sürecinin üretimi hazırlayacağınız küçük karton paketlere yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda karton ambalajları büyük kartonlara düzenli olarak paketlemeniz gerekir.

Kına paketleme ile alakalı bilgi almak ve buna göre değerlendirme yapmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Şeffaf poşet, karton kutu paketi, koli, market bıçağı, koli bandı gibi malzemeler şirketler tarafından sizlere sağlanır. Malzemeler sizlere numaralı olarak teslim edilir. Birkaç gün içinde ne kadar iş alacağını firma sizlere söyler. Teslim almak için her 7 günde bir ziyarete gelirler.
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓


Kına paketleme ile ne kadar kazanılır?

Kına paketleme ile ne kadar kazanılır sorusu, paketleme işlemleri ile kazanç elde etmek isteyen, bunun için hangi yöntemi gerçekleştirmek gerektiği konusunda bilgi almak isteyen kişiler tarafından merak edilir. Kazançlar çok değişken olabilir. İlk olarak ne kadar paketleme yaptığınız ile orantılıdır. Kişi en başta bu noktada alışık olmadığı için çok hızlı olamaz. Fakat zaman geçtiğinde el pratikliği kazanılarak daha fazla kazanç elde etmek söz konusu olur. Genel anlamda 1000 TL ile 3000 TL arasında aylık kazanç değişkendir.

Bir çok ilimizde evlere kına paketleme işi veren firmaları bulmanız mümkündür. Öncelikle işveren sizi bulmuyor ise, siz işvereni bulmalısınız. Yaşadığınız şehirde kına satan firmaları ziyaret ederek, nereden başlıyacağınız yada hangi firmalar ile iletişime geçebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

4.8/5 - (Toplam Oy Sayısı: 12)

112 İş Başvurusu

  • iskur
 1. Lütfiye Orcan
  • iskur
   • Habibe ve leyla
   • Bahar
 2. burhan gökgöz
  • Rana AKÇİL
 3. Vildan
 4. esra
 5. GÜLNAZ DURTAŞ
 6. ayşe kaya
 7. Ebru Kılınç
 8. Gamze
 9. İşkur
 10. selin
 11. sibel bilir
 12. Mürvet Akman
 13. Arzu
 14. Arzu
 15. Nimet
 16. Dilek
 17. rabia
 18. sevim
 19. taylan
 20. kardelen
 21. Ayse
 22. Ayse
 23. Tuğçe
 24. Ayşenur
 25. Neslihan d
 26. Demet
 27. Anonim
 28. Mustafa
 29. nese aslantas
 30. Habibe ve leyla
 31. seda
 32. Eda
 33. FATMA
  • FATMA
 34. Gozde
 35. Hacer Elif Demir
 36. Keziban yorgancilar
 37. ozlem
 38. Hilal
 39. Songül
 40. yeter kaynak
  • Zeynep
 41. yeter kaynak
 42. Dilek
 43. Emine
 44. BERFE YETKİN
 45. emine
 46. Gamze
 47. Meral
 48. Feyza
 49. cahide
 50. Havva Nur Türk
 51. Sedanur
 52. Nevin Erden
 53. Burcu
 54. gizem
 55. gizem
 56. Mashhura
 57. Serap Akyüz
 58. Merve
 59. İzel
 60. Esra
 61. fatma demir
 62. Burcu
 63. Ezgi
 64. Anonim
 65. gulsen güner
 66. Çiğdem arıslı
 67. Çiğdem arıslı
 68. Ayşegül
 69. ferdi
  • tugba
 70. Anonim
 71. yasemin saftan
 72. FILIZ CETIN
 73. Aysun Uslu
 74. Aysun Uslu
 75. Aysun Uslu
 76. şerife
 77. Neslihan
 78. Esma Aydın
 79. Kaan
 80. Hülya
 81. Selver
 82. Ceren
 83. tuğba
 84. Kübra
 85. Gökçe uçar
 86. fatoş
 87. Gamze
 88. Sema boz
 89. Sema boz
 90. Sema boz
 91. fatoş
 92. Fatma
 93. aysegul
 94. Derya
 95. Ayşegül ünsal
  • Filiz
 96. Gamze
 97. Büşra
 98. maside ondes
  • maside ondes
 99. Meryem
 100. Fetiye Yalçınkaya

Bu İş İçin Başvuru Gönder