İllere Göre Ek iş ilanları

Afyon Evde Paketleme işi

Afyonda evde ek iş arayan bir çok bayana yardımcı olacak bi iş imkanı ile sizlerleyiz. Afyon evde paketleme işi yaparak, boş zamanlarınızı neden paraya çevirmiyorsunuz. Bir çok firma eve ek iş vererek, afyonda bir çok kişiye yardımcı olmuştur. Bu firmalar 2019 yılı ile birlikte işleri dahada hızlandırarak daha fazla elemana ihtiyaçları olduğunu bildirmişlerdir. Bizlerde firmaların bu istekleri doğrultusunda bu iş ilanını yayınlıyoruz. Eğer sizde bu evde ek iş ilanı ile ilgileniyorsanız konumuzu okumaya devam ediniz.

Önceki yıllarda fabrikalar sadece bünyesinde eleman çalıştırarak işlerini devam ettiriyorlardı. Artık iş gücünün artması ile ve daha fazla kar etmek adına bir çok firma, evlerede ek iş vermeye başlamıştır. Bir çok kişinin aklına gelen bir soru şudur. Biz evde çalışarak üretime yardım edeceğiz, fakat firmalar ne kadar güvenilir, paramızı zamanında öderlermi. Bunun açıklamasını sizlere ancak şu şekilde yapabilirim. Bir firma size evde paketleme işi verdiği zaman, misal olarak haftalık anlaştıysanız, 1 hafta sonra işi teslim almaya geldiği zaman ücretini alır ve yaptığınız işi teslim edersiniz.  Eğer firma ücretini ödemezse işi teslim etmezsiniz yada iş anlaşmasında sözleşme yaparsınız.

Afyon Evde Paketleme işi veren Firmalar

Afyon Evde Paketleme işi
Afyon Evde Paketleme işi

Afyonda bir çok firma evlere ek iş vererek, dar geçimli bir çok kişiye ek kazanç imkanı sağlamaktadır. Bu firmaların isteği üzerine buradan açıklama yapamıyoruz. Fakat Afyon Evde Paketleme işi isteyen ve başvuru yapan bir çok üyeye mail yolu ile geri dönüş yapılarak, gerekli açıklama yapılacaktır.

Firmalar sizlere mail yolu ile dönüş yaparak telefon bilgilerini vererek randevu ayarlıyacaklardır. Sizlerin yapması gereken tek şey ve önemli husus şudur. Başvuru yaparken eğer afyon ilçelerinden birindeyseniz bunu mutlaka belirtmelisiniz. Başmakçı, Bayat, Bolvadin. Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ‎, Evciler‎, Hocalar, İhsaniye‎, İscehisar, Kızılören ilçeleri başta olmak üzere, köylerde yaşan kişiler içinde iş imkanı tanınmaktadır. Çünkü kış aylarında bir çok çiftçinin boşta geçireceği zamanını paraya çevirmesini bizlerde isteriz.

Afyonda Evlere iş Veren Yerler

Yukarıda belirttiğimiz hususları, lütfen çok ciddiye alarak iş başvurusunu yapın. Afyonda evlere iş veren firmalar, yorumlarınıza göre sizlere dönüş yapacağından, ciddiye alınacak bir durumdur. Facebook fan sayfamızdan bir çok kişi neden dönüş olmadığı hususunda biraz dertliler.

Yaptığımız açıklamalara göre başvuru yapmayan kişilere dönüş olmadığı için, tüm açıklamaları dikkatlice okuyarak başvurunuzu yapmalısınız.

Bu İşe Oy Ver

İlgili Makaleler

18 Yorum

 1. Zonguldak ereğlide oturuyorum buraya gönderme imkanınız varsa lütfen bende yapmak istiyorum..

 2. iyi günler afyon merkezde oturuyorum. evde yapabileceğim iş arıyorum. Paketleme dışında on parmak f klavyede kullanıyorum. Ona dair işlerde alabilirim.

 3. Istanbul Ataşehir de oturuyorum ama buralara is veriyorsaninz lütfen geri dönüş yapın

 4. Evde işe ihtiyacım var paketleme işini yaparım lütfen geri dönermisiniz….
  Uşak Merkez

 5. Afyon’ da üniversite öğrencisiyim. Hızlı ve disiplinli çalışırım. Evde yapılabilecek işleri yapabilirim. Daha önce tekstil firmasında paketleme işi yaptım.

 6. Afyonkarahisar da ikamet ediyorum.Çocuklarımın eğitimine katkı sağlamak için bu işi yapmak istiyorum.Olumlu haberlerinizi bekliyorum

 7. Afyon merkezde oturuyorum evde yapılabilecek her türlü işi yapabilirim yeni ev aldığımız için ve arabamızla kaza yaptığımız için zor durumdayım bu işi çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapar mısınız

 8. Evde yapabileceğim bi işe çok acil ihtiyacım var. Paketleme işlerini yapabilirim. Afyonkarahisar İscehisar da yaşıyorum

 9. Kütahya Merkez de yaşıyorum , hafta da birgün Afyona geliyorum, ek işe ihtiyacım var, cevabınızı bekliyorum.

 10. Merhabalar. Afyon merkezde oturuyom her turlu katlama paketleme isi yapabilirim elim hızlıdır cok ihtiyacım var bu ise geri dônüs yaparsanız cok sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu