Eskişehir Eve Çorap Etiket Basma işi

Eskişehir Eve Çorap Etiket Basma işi ile birlikte, bir çok kişi ek iş imkanına sahip olacak. Bu iş aslında kolay gözüksede biraz uğraş gerektiren bir iş. Fakat evde çalışarak para kazanma yolları için gayet ideal bir iştir. Ek kazanç isteyen herkes bu işi yapabilir. Bu iş sayesinde evde çocuk bakmak zorunda olan ver herhangi bir işyerine giremeyen anneler, üniversite okuyup ailesine yük olmak istemeyen öğrenciler ve çalışıp kazandığı parayı yetiremeyen her erkek için uygun bir ek iş imkanı olarak görebiliriz.

Eskişehir Eve Çorap Etiket Basma işi Veren Firmalar

Eskişehir pazarlarında çorap satan kişilerden gerekli bilgiyi alabilip, bu işe başlayabilirsiniz. Fabrikaları da araştırmak gerek fakat, esas işi alabileceğiniz kişiler, pazarlarda ve dükkanlarda çorap satan kişilerdir. Anlaşmanıza bağlı olarak çorap ve etiketleri kendileri de getirebilir, sizde alabilirsiniz. Etiketleri bazı firmalar zımbalama istiyor bazıları ise dikmenizi isteyebilir. Dikilmesi gerekli ise bu baya bi zaman alır ve ücretini anlaşırken, fazla zaman alacağı için ona göre anlaşmanız gerekmektedir.

Eskişehir Eve Çorap Etiket Basma işi ile ne kadar kazanırım

Bu ek iş sayesinde günlük ortalama 100 tl kazanmanız mümkün. Eğer anlaşma esnasında çorap ütüleme işi de alırsanız, daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Aylık 3 bin Tl üzeri kazanabileceğiniz bu evde ek iş imkanı için, sitemiz üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Bu işi yapabilmek için eskişehirde ikamet etmeniz gerekiyor. İş veren kişi ile devamlı iletişim halinde olunacağı için eskişehir dışı kişiler bu iş için başvurmasınlar.

Eskişehir üniversite şehri olduğu için, bir çok öğrenci evde ek iş yaparak, harçlıklarını çıkartmak ve ailelerine yük olmamak ister. Dersten fazla kalan zamanlarında bu tür ek işler yaparak para kazanabilirler.

Eskişehir Eve Çorap Etiket Basma işi için Eleman Arayan Firmaların Dikkatine

Eleman arıyorsanız sitemiz üzerinden ilan açıp, bir çok kişiye ek iş imkanı sağlayabilirsiniz. İş arayan arkadaşların iletişim bilgilerini sizlere iletip, irtibat sağlarsanız, sizleri mağdur etmeyeceklerine eminiz.

İş için başvuru yapacak arkadaşlar ise mutlaka mail adreslerini iletmeyi unutmasınlar. Facebook üzerinden bizleri takip ederek, sitemizde yayınlanan evde ek iş imkanları ile kendinize göre bir iş bulabilirsiniz.

4.7/5 - (Toplam Oy Sayısı: 9)

15 İş Başvurusu

 1. İşkur
 2. ibrahim kamış
 3. MESUT
 4. Huriye
 5. Gonca kumul
 6. Kıymet gür
 7. Selen Ayan
 8. Selen Ayan
 9. Hicran coskun
 10. Burcu
  • Burcu
 11. Gulter
 12. Sefa demir
 13. burcu batu
 14. KADİR BAŞ
 15. Leyla yalçın

Bu İş İçin Başvuru Gönder