İllere Göre Ek iş ilanları

Bursa ek iş ilanları

Bu konumuzda sizlere Türkiyenin incisi bursa ek iş ilanları ve evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Hayatımızı devam ettirmek, var olan ihtiyaçlarımızı karşılamak günümüz de  masraflı olabilmektedir. Fakat kimi zaman üstlendiğimiz sorumluluklarımız, eğitim hayatımız veya işlerimiz sebebi ile düzenli bir işe girip çalışma hayatına girme imkanı bulamıyoruz. Diğer bir taraftan ise hakikaten çalışmamıza rağmen elde ettiğimiz kazancımız ihtiyaç ve masraflarımızı karşılamaya yeterli gelmemektedir.

Ek işler sayesinde ihtiyaç ve masraflarımızın yükü hafifler aynı zamanda fazla vakit harcamadan para kazanmanızı da sağlar.Ek iş yaparak para kazanmanın bir çok yolu mevcuttur. Çok sayıda firma ek iş yaptırmak çalışacak eleman ararken bazı durumlar da sizler de çalışmalarınızı değerlendirerek kendinize yeni bir iş imkanı  oluştura bilirsiniz.

                                                 Bursa ek iş ilanları

Evet hanımlar biz en popüler olan ev de ek  iş olanaklarını ve ek iş fikirlerini sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere evinizden çevrenizdekilere , arkadaşlarınıza kozmetik ürünleri satışı yaparak para kazanmanın yolların dan bahsedeceğiz. Hepinizin aklından geçen soru duyuyor gibiyiz. Evde kozmetik ürünleri satışı nasıl yapılıyor? hemen vakit kaybetmeden bu sorunun cevabına geçelim.. Özellikle bayanlar için evde kozmetik ürünleri pazarlamak ve satmak heyecan verici ve kazançlı bir iş imkanıdır. Pazarlamayı ve satacağınız ürünleri önce nereden tedarik edeceğinizi bilmelisiniz. Bu işten para kazanmak, bazı insanlar kozmetik ürünlerini kendileri yaparlar ama biz bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Nedeni çok basit bu yöntem hem çok fazla zamanını alır hemde maliyeti çok fazladır.

Kozmetik ürünü satarak para kazanmak istiyorsanız, bu iş için önce kendinize ideal bir çalışma ortamı hazırlayın. Satış tedarikçisi ile çalışmayı düşünüyorsanız hemen kendinize doğrudan bir satış firması seçin. Yok ben kozmetik işimi sıfırdan kurmak istiyorum diyorsanız kendinize iyi bir toptancı bulun. Bunun araştırmasını İnternet üzerinden yaparak ilgili toptancılara kolayca ulaşabilirsiniz. İnternet üzerin den bulduğunuz firmaların güvenilir olduğundan önce emin olun. Fiyat olarak maliyeti en düşük olan toptancı ile çalışmanızı sizlere tavsiye deriz.

Peki Bu İşten Ne kadar Kazanırız ?

Hanımlar bu işten aylık 7000 Türk lirası kazanan tanıdığım var benim yani kazanç tamamen sizin bu işi yapabilmenize bağlı 1000 Türk lirasının altında olmayacağını biliyorum üstü tamamen sizin çalışma şartlarınıza bağlı. Admin ben bulmama diyorsanız bizi takip etmeye devam edin sizin için bizlerde araştırmaya devam ediyor olacağız. Mesaj bölümünden bizlere ulaşıp sormak istediğiniz sorularınız varsa sorabilirsiniz.  is-bul.gen.tr adresi hepinize sağlıklı günler diler .

İlgili Makaleler

10 Yorum

    1. Merhaba ne tür işler yapabileceğinizi açıklarsanız, ek iş veren firmalar bilgi sahibi olacaktır.

  1. Merhaba
    Bursada ikamet etmekteyim.Evde Paketleme,katlama işi yapmak istiyorum.Acilen dönüş yaparsanız sevinirim.Teşekkürler

  2. Bursa Osmangazi de ikamet etmekteyim evde paketleme işi yapabileceğim iş aramaktayım yardımcı olurmusunuz teşekkürler

  3. Paketleme boncuk gibi aklıma gelmeyen ama evde rahatlıkla yapabilecegim işler arıyorum tabiri caizse İncik boncuk gibi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu