Evde Temizlik Bezi Paketleme İşi

Evde ek iş ilanlarından temizlik bezi paketleme işi ile evinizde boş vakitlerinizde para kazanmak istermisiniz. Temizlik bezi paketleme işi ile evde ek iş veren firmalardan aldığımız işleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Paketleme işi ile evinizde kendi başınıza veya ekibinizle bu işi yaparak para kazanabilirsiniz. Paraya ihtiyacım var ek iş arıyorum diyenler için hazırladığımız bu makalemizi incelemeye başlayalım isterseniz. Ankara İstanbul ve bursa evde ek iş ilanları konusunda sizlere sunduğumuz konularımızı da illere göre ek işler kategorisinden inceleyebilirsiniz.temizlik bezi paketleme işi

Temizlik bezi paketleme işi

Evde Temizlik bezi Paketleme işi  Temizlik bezi paketleme işi zorluk gerektirmeyen boş vakitlerinizde ev hanımlarının özellikle evde yapacağı ek işler arasında olduğunu belirtmek isteriz. Evde ek iş imkanlarını sizlere sunarken sizlerden gelecek talepler doğrultusunda da yardımcı olmaya çalışıyoruz. Evinizde ek iş imkanları ile para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Evde Temizlik paketleme işi nasıl yapılır ? diye soranlar için sizlere açıklama yapmaya başlayalım. Evde paketleme işini yapmak için evde temizlik bezi paketleme işi başvuru paketleme işi veren firmalar ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda size gönderilecek temizlik bezlerini ile paketleme yaparak ardından sizlere temizlik bezleri ile gönderilen vakumla makinesi ve bezleri pakete koyup vakumlayarak kitlemeniz gerekecek Günlük olarak ne kadar paketleme yapacağınızı ve ne kadara yapabileceğinizi belirtmeniz önemlidir. Bir pakette toplam 5 temizlik bezi olmalı ve hava almayacak şekilde tamamını vakumlamanız gerekmektedir.

evde ek iş paketleme

 

Evde Temizlik bezi paketleme işi ile ne kadar kazanırım ?

Bu tamamen size kalmış birşey sizin 1000 adet başına vereceğiniz fiyata göre biz firmalara sizin adınıza fiyat teklifinde bulunuyoruz. Sizlerinde sıkıntılı durumda kalmamanız adına belirlediğimiz taban fiyatların altına indirmiyoruz. Paketleme işi zor bir iş olmadığı için ve hemen biteceği için ne yazık ki diğer ek iş ilanlarına göre biraz daha ucuza yapılıyor. Ek iş imkanı sunduğumuz diğer iş ilanlarını da inceleyebilir ve daha fazla kazanmak istersenizde tabiki bu sizin bileceğiniz bir iş. Temizlik bezi paketleme işinden 1000 adet paketlemenize vakumlamanıze 75 TL verilmektedir. Günde 1000 adet temizlik bezi paketleyerek 75 TL’den 30 günde 2250 TL kazanabilirsiniz. Tabiki bu rakam yapacağınız işe göre biraz az kalabilir ancak işin kolaylığı yönünden yüksek miktarlarda fiyatları firmaların vermediğini belirtmek isteriz.

Temizlik bezi Paketleme İşi Yaparak Ayda 2250 TL Kazanın
Ek iş imkanlarından yararlanmak için sitemizde bulunan takip et butonuna tıklayarak yeni gelen ek iş imkanlarını takip etme olanağınız var ayrıca facebook adresimizi takip edebilir ve anında detaylı bilgileri alabilirsiniz. Yazımızın alt kısmında bulunan bölümden isim, yaşadığınız şehir, 1000 adet Temizlik paketleme işini ne kadara yapacağınızı ve varsa ekibinizin sayısını belirtmenizi istiyoruz. Bu işten toplamda 40 kişiye iş imkanı sunacağız bu nedenle başvurularınızı çok dikkatli yapınız temizlik bezi paketleme işe Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla başvuru yapabilir ve anlaşmalı kargo firmalarımız ile işi alıp yapmaya başlayabilirsiniz. sitemizde bulunan başvuru butonlarından yada yazımızın altında bulunan yorum kısmında maksimum ne kadar fiyata yapabileceğinizi belirtmeniz dediğimiz şekilde başvuruyu yapmayı unutmayınız.

Not: web sitemizden gönderilen tüm paketleme işlerinden kapora vb ücret talep etmemektedir ve sizlerden bu tür ücret isteyen firmalar kişilerden uzak durunuz.

4.8/5 - (Toplam Oy Sayısı: 18)

12 İş Başvurusu

 1. Melek
  • admin
 2. İlker ÖZTEMUR
  • admin
 3. Merve uçar
  • İşkur
 4. Ayse
  • İşkur
 5. Buse
  • İşkur
 6. Ayda Gannadi
 7. Güler

Bu İş İçin Başvuru Gönder