istanbul ek iş ilanları

İstanbulda Şehir Dışına Ek İş Veren Firmalar

İstanbul Türkiye’nin şüphesiz ticaret merkezi durumundadır. Kent nüfusunun büyük bölümünün çalışması nedeni ile evlere verilecek işleri yapan eleman bulmak sıkıntı durumundadır. Bu nedenle de Anadolu’ya ev hanımlarına ihtiyaç fazladır. Bu işler fason dikim işleri, temizleme işleri, paketleme işleri, süsleme işleri, takı işleri gibi çok çeşitli farklı işlerdir.Bu işlerin eve ek iş olarak verilmesi zorunluluk durumundadır ve bu yolla bir çok ev hanımımız istihdam edilmektedir. Bu sebepten dolayı, istanbulda şehir dışına ek iş veren firmalar hakkında konumuza yer vererek, bir çok kişininde kafasındaki soru işaretlerini kaldırmış olacağız.

istanbulda şehir dışına ek iş veren firmalar

istanbul paketleme işi veren firmalar
istanbul paketleme işi veren firmalar

Anadolu da evinden ek iş yapmak isteyen herkese açık olan bu ilanımız yolu ile İstanbul’da eve iş verecek bir çok firma bu konu kanalı ile eleman bulacaklardır. İşlerin çoğu tekstil ve süsleme işleridir. Eğer el işlerine yatkınsanız ve el çabukluğunuz var ise bu işlerden mutlaka size göre olan vardır. Yapmanız gerek yaşadığınız ili, yapabileceğiniz yada daha önce yaptığınız işi yazıp iletişim mailinizi bizimle paylaşmaktır. Telefon numaralarınızı paylaşmayınız numaranızı işin kabulünden sonra işveren ile paylaşırsınız. Bu sayede bu ek işleri eve verecek firmalar size kolaylıkla ulaşacak ve sizde evinizde zaman sınırlamanız olmadan aylık 1500-2000 TL arası bir gelire sahip olacaksınız.

İstanbul Evde Ek İş İmkanı

Evden ek iş yaparak geçimini sağlayanlar kervanına dahil olarak yaşadığınız sıkıntılardan kurtulmak için kolay bir yoldur bu. Kapı kapı gezip yada eşe dosta minnet edip iş aramaktansa bırakın işverenler sizi arasın. Ek iş diyoruz ama bunu sürekli hale getirip sabit kazanç elde eden ve bunu normal işiymiş gibi benimseyen bu sayede ayda güzel paralar kazanan çok arkadaşımız var. İlanlarımızı sosyal medya aracılığı ile paylaşmanız halinde size öncelik sağlanacağının da hatırlatmak isteriz. Kazan kazan formülü buradaki ana damardır.

Web sayfamız ve facebook fan sayfamız sürekli güncel ve aktiftir zaten bu alanda en iyi olmamızın nedeni budur. Bu sayede de işverenler en çok bizim sitemiz üzerinde ek iş yapacak kişilere ulaşmakta ve iş sahibi aş sahibi yapmaktadırlar.

Hepinize hayırlı ve bereketli kazançlar dileriz. Postlarımızı  yayınlamayı ve web sayfamıza abone olmayı unutmayınız. Evde Ek İş ailesi

5/5 - (Toplam Oy Sayısı: 2)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Elim hızlıdır daha oncedende çoğu kez ev isleri alip yaptım ihtiyacim oldugi icin ev isi istiyorum

  2. Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim kastamonuda yaşıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu