Ankara Ek iş ilanlarıBursa Ek İş İlanlarıDüzce ek iş ilanlarıEskişehir Ek İş İlanlarıEvde Ek işEvde Ek İş İmkanıistanbul ek iş ilanlarıKocaeli Ek iş ilanlarıKonya Ek iş ilanlarıKütahya Ek iş ilanları

Evde Oya Yaparak Para Kazan

Becerikli hanımlara selam olsun. Bu yazımızda size evde oya yaparak nasıl para kazanacağınızı anlatmaya çalışacağız. Büyük çeyiz firmaları, butik çalışan mağazalar fabrikasyon dışında el emeğini satmaktalar. Bu nedenle de evlerinde çalışan becerikli bayanlarla iş birliği içindeler.

Dantel Yaparak Para Kazanmak Mümkün

Havlu kenarları, yazma oyaları, bohça köşeleri, su takımları, yatak örtüleri, ara dantelleri, kırlentler, masa örtüleri, iğne oyası gibi bir çok ürün talepleri vardır. Çoğu zaman sipariş verilirken model ve ip temin edilir size düşen işi zamanında teslim etmektedir. Ürünlerin fiyatları hiç de yadsınamazdır. Bu işi yaparak ayda 3000 tl parayı kolaylıkla kazanabilirsiniz hemde evinizin konforunda çayınızı yudumlarken.

Evde Nakış dantel aslında gerçekten basit bir dikiş becerisidir ve televizyon karşısında oturup bir akşamı yapmak gerçekten rahatlatıcıdır. Aslında bazı çok sevimli desenler yaratabilirsiniz – harfleri, çiçekleri nakışlayın, adını siz koyun çerçeveleyip evinizin etrafına asabilirsiniz sizlerde el emeklerinizi göz nurlarınızı evinizde oturarak televizyon karşısında evinizden dışarı çıkmadan dantel oya işi veren firmalar vasıtası ile nakite çevirebilirsiniz aylık haftalık kazançları sizlere verilen dantel oya örneklerini yaparak 2500 – 5000 tl kadar net kazanç elde edebilirsiniz.

Tüm parçaları ayrı ayrı sipariş edebilirsiniz, ancak ihtiyacınız olan her şeyin yanı sıra izlenecek güzel bir desenle birlikte gelen bir kit sipariş etmenizi öneririz.

Evde Kasnak Yaparak Para Kazanın

Evde dantel kasnak işine başlamak için, kasnağınızdan daha büyük bir kare kumaş kesin. Kasnağın üst kısmındaki vidayı gevşetin, böylece kasnağın iç kısmı uzaklaşır. Kumaşınızı iç kasnağın (küçük olan) üzerine yerleştirin, ardından daha büyük olan dış kasnağı kumaşınızın üzerine doğru bastırın.  Evde dantel yaparak para kazanma, son zamanlarda ekonomik anlamda insanların zor durumda kalması ile akıllara gelen, eski bir evde yapılan iş seçeneklerinden biridir. Özellikle ev hanımları, ev ekonomisine katkı olması amacı ile bu tarz işler için her daim arayış içinde olabilir. Önemli olan nokta doğru firmalar ile çalışmak, doğru seçenekleri görebilmektedir. Sizler için bu yazımızda üzerinde evde yapabileceğiniz en iyi işler hakkında önemli bilgiler aktaracağız.

Evde Ek İş Fırsatı 2022

Bu iş vasıtası ile ayda ortalama olarak 3 Bin TL’ye yakın ek gelir elde etmek söz konusu olabilmektedir. Evde örgü yapmak, dantel işi yapmak isteyen kişiler için sitemiz her daim artan talepleri karşılamaya devam eder. Evde dantel işi yaparak kazanç elde etmek isteyen kişiler, özellikle çeyiz ürünleri satışı yapan firmalar ile ortak çalışma yapabilir. Aynı zamanda kendi imkanlarınız ile ördüğünüz dantel ürünlerini sosyal medya üzerinden de satışa çıkarmanız mümkündür.

Peki bu işi en iyi şekilde yaparım ama kime satacağım diye düşünüyorsunuz. sayfamızda göreceğiniz üzere yüzlerce işverene kolayca ulaşabilecek ve ev ekonominize katkı sağlayarak mutlu olacaksınız

5/5 - (Toplam Oy Sayısı: 17)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu