Evde Paketleme İşi

Kadın Çorabı Paketleme İşinden 3.000 TL Kazanç Sağlayın

Evlerimizde kullandığımız doğal gaz, elektrik ve su gibi temel ihtiyacımız olan her şeye zam geldi, durum maalesef böyle olunca ailelerimiz ekonomik krizin içerisine giriyor ve geçim sıkıntısı çekmeye başlıyor. Bir aileye en fazla zarar veren unsurlardan biri paradır, para olmayınca kredi kartlarına borçlar artar ve kavgalar başlar, en sonunda da hiç istemediğimiz boşanmalar gerçekleşir.

Evde ek iş yapmak isteyen insan sayısı çok fazla, bu işlere en fazla ilgi gösteren kitle ise bayanlardan oluşmaktadır. Ev hanımlarının boş zamanlarının çok fazla olması ve bu boş zamanı değerlendirmek istiyorlar. Ayrıca öğrenciler ve emeklilerde evde ek iş yapabilirler, aslında bu işin bayanı ve erkeği yok isteyen herkes bu işi yapabilir.

Evinizde Kadın Çorabı Paketleme İşinden 3.000 TL Kazanç Sağlayın!

Evde ek iş yaparak evinize para katkısı sağlayabilirsiniz, kazandığınız paralar ile daha sosyal bir hayat sürebilirsiniz. Günümüzde para kazanmak çok zor olsa da, çalıştığınız zaman karşılığını alıyorsunuz. Yeni bir ilan, iş fırsatı olan evde bayan çorabı paketleme işi yaparak aylık en az 3.000 TL kazanabilirsiniz. Her paketleme işinde olduğu gibi bu iştede günde sadece 2 saat çalışarak para kazanmanız mümkün.

kadin corabi paketleme
Yapılması gereken iş basit ve kolay, iş verenin size gönderdiği çorapları çift olarak ayırıyorsunuz ve bu çiftleri paket haline getiriyorsunuz. Her paketleme başına 50 kuruş gibi bir para kazanabilirsiniz, hiç bir ağırlığı ve beden kuvvetine gerek kalmadan, yorulmadan bu işi tamamlayabilirsiniz. Evde çorap paketleme işinden kalan boş zamanlarınızda ev işlerinizi de yapabilirsiniz. Evde ek iş yapmanın en güzel yanı da bu oluyor. Dışarıda fabrika işinde çalışsanız, yemek ve ev işlerini yaptıracak bir yardımcı bayan tutmanız gerekecek, kazandığınız parada bu yolda gidecek. Siz sadece sigorta primi için çalışmış olacaksınız.

Evde ek iş yaparak para kazanmak bir yana aynı zamanda emeklide olabilirsiniz, çalıştığınız firmalar ile sürekli olarak devam ederseniz sizi sigorta yapmak zorunda. Bu yolla hem sigorta primleriniz ödenir ve emekli olursunuz hemde fabrika işlerinden daha çok para kazanırsınız.

EVLERDE EK İŞ VEREN FİRMALAR VE TELEFONLARI

Evde ek iş veren firmalara telefon numaralarından ulaşmanın biraz zor, verilen paranın çok olması ve işin çok rahat olmasından dolayı bu işlere talepler haddinden fazla oluyor. Firma sahipleri bu yüzden telefonlara bakmaktan iş yapamıyor, bu nedenle telefon numaralarını paylaşmıyorlar. Evde bayan çorabı paketleme işine başvuru yapmak istiyorsanız; Yorumlara başvurunuzu yapınız, mail bilginizi paylaşınız; telefon numarası yazmayınız, yazan kişiler direk silinecektir, bilginize.

3.8/5 - (Toplam Oy Sayısı: 12)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Toka, çorap paketleme gibi. En kısa sürede geri dönüş olursa sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu