Ek Gelir

Evde Raptiye Paketleme

Evde Paketleme işlerini evinde yapan bir çok aile bulunmaktadır. Özellikle ev hanımlarının bu tür işlere ilgisi büyüktür. Hem fazla zamanı olduğu için hemde bu zamanı gelire dönüştürmek adına, evlere paketleme işi veren firmalar değerlendirilmelidir. Hayat mücadelesinin zor olduğu, tek bir kişinin kazancıyla bu çarkın biraz zor döndüğünün hepimiz farkındayız. Gerek okul tatillerinde çalışmak isteyen öğrenciler gerekse eşine ve ailesine yardımcı olmak isteyen ev hanımlarına bilgi vermek adına evde raptiye paketleme konusu ile sizlerleyiz. Bu işin yapılışı hakkında daha fazla detaya konumuzun devamından ulaşabilirsiniz.

Evde Raptiye Paketleme

Herşeyden önce sağlığın geldiğini lütfen unutmayalım. İş bulunur fakat sağlık bulunmaz. Çalışırken koruyucu elbiseler kullanmaya özen gösterin. Elinizde mutlaka eldiven bulunsun. Raptiyeler her hangi bir sıkıntıya meyil vermemesi açısından bunu göz önünde bulundurun.

Zor olmayan ve kazancı gayet güzel olan bu işi, çevrenizdeki arkadaşlarınız ile yada akrabalarınız ile birlikte çalışarak, daha fazla kazanma imkanı sizlerin elinde. Büyük koliler halinde sizlere teslim edilecek olan raptiyeleri, firmaların belirlemiş olduğu miktarda kutulara koyarak etiketlemesini yapıcaksınız. İş yorucu değildir ve ekip çalışması ile hızlı bir çalışma olacağını, daha önceden bu işi yapmış olan arkadaşların, yapmış oldukları yorumlardan anlayabiliyoruz.

Evlere Raptiye Paketleme Veren Firmalar

Yapacağınız başvuru durumuna firmalar iletişime geçeceklerdir. Şuan için hangi şehirde daha fazla yoğunluk olduğunu bizlerde bilemiyoruz. Bu firmalar işleri haftalık olarak teslim edecekler ve yapılan işleri yine haftalık olarak alacaklardır Belirli bir teslim etme sayısı mevcut değildir. Fakat toplamda 250 bin paketleme işi vardır ve başvuru durumuna göre iş dağılımı yapılacaktır.

Her paket için 0,50 kuruş ödeme yapılacak ve her kuruyada etiket basılacağı için 0,05 te etiket ödemesi yapılacaktır. Yani kutu başına alacağınız ücret 0,55 dir buda 1000 adette 550 TL ye denk gelmektedir.Günde 10 bin paketleme yapsanız 5500 TL Kazanç elde edersiniz. İşin devamlılığı için işi temiz ve düzenli yapmaya özen göstermeniz, sizlerin yararına olacaktır. Ayrıca size gönderilen raptiyeleri sayısı bellidir buna göre ürünleri paketlerken kaybetmeyin kendi ihtiyaçlarınız için kullanmayınız, aksi halde ürünlerin ücreti sizden kesilebilir yada artık sizlere paketleme işi verilmeyebilir.

Evde Raptiye Paketleme

Başvurularınızı yaparken açıklayıcı bir metin yazmanız firmalar açısından önem arz etmektedir. Örneğin: Bursada yaşıyorum, bu işe eşime destek olmak amacı ile istiyorum. Devamlı evde paketleme işi yapabilirim. Gibi açıklamalar firmalar nezninde önem taşımaktadır.

Not: Lütfen dikkat ! Bu aralar iş ilanları iş konusunda bir çok evde ek iş adı altında ilan siteleri türemekte olup bu sitelerin amacı sizleri dolandırmak amacı ile kurulmuş sizlere iş vaadi sunmaktadır, Öncelikle sizlerden kapora adı altında yada küçük meblağlarda sigorta parası kurye parası o şu parası altında para isteyenlere sizlerden başvuru sırasında tc kimlik numarası isteyenlere itibar kesinlikle etmeyeniz bu kişiler öncelikle sizlerden para koparma ve sizlerin başvuru sırasında istediği tc kimlik adres bilgileri ile adınıza hesap açıp bu hesapları yasadışı işlemler için kullanmaktadırlar lütfen bu tür sitelere itibar etmeyiniz. Web sitemizde sunulan hiç evde paketleme işi için kapora şahsi bilgilerinize ihtiyaç duymaz firmamız öncelikle sizlere mail adreslerinize dönüş sağlamaktadır, Ardında telefon numaranızla iletişim kurup size en yakın iş veren tarafından verilen adresi ilgili evde ek iş için ürün göndermektedir.

4.1/5 - (Toplam Oy Sayısı: 34)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu