Evde Pipet Paketleme İşi

Evde Pipet Paketleme İşi

Evde yapabileceğiniz sayısız iş var evde örnek olarak bunlardan biri olan pipet paketleme işi yaparak ev ekonominize katkı sağlayıp iyi gelirler elde edebilirsiniz. Hayat şartları ağırlaştıkça hemen hemen herkes evden yapabileceği ek işlere yönelmiş durumda. Eve verilen işler herkesin yapabileceği kolaylıkta olup iş verenlerin zaman açısından kar etmek amacı ile evlere ek iş veriyorlar. Pipet paketleme işi yaparak  aylık 2250-3500 tl gelir elde etmeniz mümkün.

Pipet Paketleme Ek İş İmkanı

Evlere pipet paketleme işi veren firmalar hemen hemen bütün illerde mevcut. Yapılacak iş basit aynı pakete girecek pipetleri belirli sayılarda boşetleyip ağzını kapatmak olacak. Hijyen gerektiren bu işi yaparken eldiven ve maske kullanmalısınız. Çok çeşitli boy, çeşit ve özellikte pipetler var bunları gruplayıp o şekilde paket yapmanız gerekecek.

Peki firmalar evlere iş verirken nasıl bir yol izliyor. Bizim iletişim halinde olduğumuz iş verenler web sayfamıza yapılan başvuruları değerlendirip dönüş yapıyorlar. Bu nedenle ilanımızın altına size ulaşılabilecek mail adresini yazmanız önem arz eder. İhtiyaç duyulan bölgelerle firmalar sizinle iletişime geçecek ve siz de kazanmaya başlayacaksınız.

pipet paketleme işi

Pipet Paketleme İşi Veren Firmalar 2022

Pipet paketleme işi ile ev geçindiren kişiler bile var bu yapacağınız işin hacmi ile alakalı bir durum. Ne kadar çok iş teslim ederseniz o kadar çok iş alırsınız.

Bir çok üniversiteli yada üniversiteye hazırlanan kardeşlerimizin de evde ek iş aradığından haberdarız. Kategoriler  bölümünde bulunan öğrenciye ek iş kısmındaki işlere başvuruda bulunarak isminizin yazılmasını sağlayabilirsiniz. Dönüşler hemen olmasa da, elimizden geldiğince hızlı bir şekilde iş vermeye gayret ediyoruz.

Evde pipet paketleme işi için başvurubilecek iller şu şekilde; İstanbul, Ankara , Bursa , Kocaeli, Konya , Eskişehir, İzmir, Antalya , Samsun son olarak Diyarbakır ilimiz için evde pipet paketleme işi verilecektir sizlerde bu iller içerisinde ikamet ediyor ve işe talip olmak istiyorsanız sayfamızda bulunan bu işi hemen başvur kısmından başvurunuzu eksiksiz bir şekilde tamamlayarak evde paketleme işi yapabilir evde ek kazanç elde edebilirsiniz.

Evde bir çok ek iş imkanını sizlerle paylaşıyoruz. Bu işlerden muhakkak birisi size göre. Sizde ilgilendiğiniz yapabileceğinize inandığınız işe başvuru yapın ve maddi sıkıntıların arttığı şu kış günlerinde rahat bir nefes alın. İş ilanına yorum yaparken hangi ilden başvuru yaptığınızı belirtmeniz çok önemli. Seçim yapılırken ile göre seçim yapılmaktadır. Lütfen hangi ilden iş aradığınızı belirtin ve mail adresinizi de eklemeyi unutmayın ki size ulaşabilelim.

Daha fazla iş ilanından anında haberdar olabilmek için sayfamızı takip etmeyi unutmayın. Herkese hayırlı bol kazançlar dileriz.

4.7/5 - (Toplam Oy Sayısı: 132)

13 İş Başvurusu

 1. Yasemin Saltık
  • İşkur
 2. ülkü
  • İşkur
 3. Pınar
 4. İrem ceri
 5. Arife Süleymanova
  • İşkur
 6. Arife Süleymanova
 7. Sade yılmaz
 8. Özlem
  • İşkur
 9. Aylin

Bu İş İçin Başvuru Gönder