Evde Ek İş İmkanıEvde Paketleme İşi

Evde Çivi Paketleme işi

Evde Kilo İle Çivi Paketleyerek Ek İş İmkanı

Bir çok ev hanımı, gerek ev işleri gerekse çocuklar yüzünden, dışarıda yada fabrika ortamı gibi, belli bir saat dilimi ile çalışılan firmalarda çalışamazlar. Bu yüzden maddi olarak sıkıntı yaşarlar yada çalışan kişilere göre kendilerini daha alt seviyede hissedebilirler. Böyle bir durum içindeyseniz yada ailenize evde çalışarak maddi yönden destek olmak istemezmisiniz. Bir çok firmanın evlere ek iş verdiğini biliyoruz. Fakat insanlar bu firmalara ulaşmakta zorluk çekiyor. Açıkcası firmalarda çalışacak eleman konusunda zorluk çekmektedirler. Bizlerde her iki tarafa yardımcı olmak adına evlere iş veren firmalar ile evde çalışacak arkadaşları buluşturma çabasındayız. Evde çivi paketleme işi de bu bahsettiğimiz iş türlerinden biridir.

Evde Çivi Paketleme işi

Ailenize katkıda bulunmak yada öğrenim hayatında maddi anlamda sıkıntı çekmemek için, hem öğrenciler hemde ev hanımları evde yapabileceği ek işler aramaktadırlar. Evlere ek iş veren firmalar sayesinde bu sorunu çözerek herkes evde iş yaparak para kazanabilir. Evde çivi paketleme işi ile aylık 2000 TL ye varan ek gelir kazanma şansınız mevcut. Fakat başvurudan sonra kimler ile çalışılacağına firmalar karar vermektedir. Bizler sadece aracıyız.

Aylık olarak 80 bin paketli çivi ihtiyacının olduğu ülkemizde, dış ülkelerede gönderilmek üzere anlaşma sağlayan firmalar, eleman sıkıntısını çözmek adına evlere iş vermektedir. Nasıl yapacağınız ve bir pakete kaç adet koyacağınız firmalar tarafından belirlenecektir. Yalnız dikkat etmeniz gereken husus, verilen adetten az yada fazla çivi koyamazsınız. Bir çok kişinin bildiği gibi çiviler büyüklüklerine göre numaralandırılmaktadırlar. Mesela bir pakete 2 numara çivi koyacaksanız bunların arasında farklı numaralı çiviler bulunmamalıdır.

Daha önceden kilo ile alınan çivilerin satışı artık paketli olarak satıldığı için, bir çok kişiyede evde ek iş imkanı doğmuştur.

Bu konuyu okuduktan sonra facebook duvarınızda paylaşmanızı öneriyoruz. Daha fazla paylaşım yapan kişiler, firma gözünde olumlu etki bırakarak, azim ve isteğinizi görecekler ve sizinde işi alma şansınız artacaktır.

Başvurularınızda mutlaka yaşadığınız şehri belirtin. Bu işi kaç kişi yapabilirsiniz, haftalık teslimat yapabilirmisiniz bunlar önemli konulardır. Bazen firmalar ilk başta belirttikleri adetin fazlasını isteyebilirler. Gerekli durumlarda fazladan paketleme yapabilirmisiniz yada bu iş için kendinize yardımcı olacak çevreye sahipmisiniz. Tüm bunları açıklayıcı bir şekilde yazarsanız seviniriz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu