Evde Ek işEk GelirÖğrenciler için Ek işler

Öğrenciler Evde Kalem Montajı işi

Yarı yıl tatiline girdiğimiz bu günlerde, bir çok öğrenci memleketlerine gitti. Bazıları ise okullarının bulunduğu şehirlerde kalmayı tercih ederek, iş aramaya başladılar. Okul hayatı ne kadar başarılı geçse de maalesef bir çok öğrenci çalışmak zorundadır. Ailelerine yük olmamak, eğitim masraflarını ve ihtiyaçlarını karşılamak adına, çalışmak isteyen öğrenciler için evde kalem montajı işi konusuna yer vermek istiyoruz. Hayat mücadelesinin zor olduğu bu günlerde hem çalışıp hem okuyan bir çok öğrenci mevcut. Bazıları dışarıda çalışırken, bazıları ise evde ek iş yapmak ve para kazanmak istiyorlar. Bizlerde elimizden geldiğince, yayınladığımız ilanlar ile kendilerine yardımcı olmaya çalışacağız. Konumuzun devamını okuyarak, bu işi nasıl yapacağınız hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

Öğrenciler için Kalem Montajı işi

Öğrenciler için Kalem Montajı işi
Öğrenciler için Kalem Montajı işi

Firma tarafından belirlenen kişiler ile anlaşma sağlandıktan sonra, kalem parçaları evinize kadar getirilir. Genelde kalem içi yay ve dış kısımdan oluşan bu parçaları birleştirmeniz gerekmektedir. Firma tarafından görevlendirilen arkadaş, sizlere nasıl yapacağınız konusunda gerekli bilgi ve açıklamaları yapacaktır.

Yaptığınız işler için haftalık teslimat olmaktadır. Tabi bu firmadan firmaya değişse de genelde haftalıktır. Siz yaptığınız işleri teslim edersiniz, firma yetkilisi ise bu iş karşılığı size ücretinizi öder. Toplu ödeme almak sizin için daha uygun ise, haftalık işleri teslim edip, ödemenizi her ayın belirli günlerinde de alabilmeniz mümkündür.

Durumu iyi olmayan ve çalışma ihtiyacı olan arkadaşlarınız var ise, bir ekip oluşturabilirsiniz. Bu şekilde daha seri bir iş çıkartarak, arkadaşınız içinde faydalı olursunuz. Sizlere bu iş için ürünler teslim edilirken, karışık halde teslim edilecektir. Toplamda kişi başına düşen kalem adedi 68 bin adet olacaktır. Bir hayli uzun zaman alacak bu işte, arkadaşınız bir kalem için gerekli parçaları ayırırken, sizde parçaları birleştirme işini yapabilirsiniz. Bu şekilde daha seri bir iş çıkartmış olursunuz. Evde kalem montajı için web sitemiz üzerinde başvuru yaparak firma tarafından dönüş sağlamasını beklemeniz olacaktır.

İlk zamanlarda belki yavaş olabilir, fakat eliniz alıştıkdan sonra zorluk çekilecek bir iş türü değildir. Asgeri ücretin üzerinde bir gelir elde edeceksiniz ve bu sayede de ailenizi büyük bir yükten kurtaracağınıza eminiz.

Belirtmekte fayda var web sitemiz üzerinden başvurular için hiç bir şekilde sizlerden iş için para talep etmez talep eden web sitelerine kişilere itibar etmeyiz. Bizler sizlerin evde ek iş yaparak para kazanmanızı sağlayacak aracı bir kuruluş olarak hizmet vermekteyiz.

5/5 - (Toplam Oy Sayısı: 1)

Kullanıcılar bunları da aradı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu