Evde Ek işEvde Ek İş İmkanı

Evde Magnet Yapım İşi

Evde magnet yapım işi ile Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen hanımlar, öğrenciler, tam zamanlı çalışamayan herkes için evde kolayca yapacağı magnetler ile para kazanma fırsatı bu yazımızda sizi bekliyor. Şirketlerin tanıtımda promosyon olarak kullandıkları, doğu günlerinde ailelerin hatıra için yaptırdıkları resimli magnetlerin yapımı hem basit hem de ucuz maliyetli.

Peki baskılı magnet nasıl yapılır?

Öncelikle magnet üzerine yapılacak çalışmasını yapışkanlı bir kağıt yada folyoya bastırıyoruz. Reklam malzemesi satan bir yerden metre ile magnet alıp üzerine düzgünce yapıştırıyoruz. Falçata yada makasla kenarlarından kesip paketliyoruz işte bu kadar basit.

 

Ev hanımları öğrenciler için pratik ve kolay bir iş yöntemi olan magnet yapım işi ile evde ek iş kazanç sağlamak oldukça basit risksiz ek iş yöntemi olan magnet yapımı ile aylık haftalık güzel rakamlar kazanmak mümkün sipariş sayısına göre yapılan magnet sayısına göre modeline göre doğum günleri, bebek magnetleri, reklam magnetleri örneğin 1000 adet magnet yaptığınız takdirde 500 tl ile 800 tl arasında magnet modeline ölçüsüne göre evde ek kazanç sağlamanız mümkündür sizlerde magnet yapımı işi hakkında detaylı bilgi ve başvuru için aşşağıdaki başvuru yap kısmından bizlere başvurabilirsiniz.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

 

Satışını nasıl yapacağınız konusuna gelince bizim sayfamızdaki iş ortaklarımızla iletişime geçerek kolayca pazar bulabilirsiniz. Fiyat olarak kendiniz perakende bu işi yapmak isterseniz adet fiyatını 5TL ile-7.5 TL arasında satabilirsiniz.

İşlerinizde kolaylıklar dileriz.

5/5 - (Toplam Oy Sayısı: 1)

Kullanıcılar bunları da aradı

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Merhabalar mesajınız için teşekkürler,Lütfen başvuru kısmından bilgilerinizi eksiksiz doldurun tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu