Evde Ek iş

Evde Ek iş

Evet hanımlar sizde ev de boş oturmaktan sıkıldıysanız, ek iş istiyorum paraya ihtiyacım var diyorsanız, bu yazımız yine sizlere bir fikir sunmak amaçlıdır. Ev de neler yapabiliriz. Nasıl para kazanabiliriz. Hanımlar artık sizinde çok iyi bildiğiniz gibi bir çok ilde ev de iş imkanları sunulmakta, üretici firmalar yarı zamanlı olarak ev de çalışanlara yönelmekteler. çünkü bu onlar için en karlısı olmakla birlikte fazladan işçi çalıştırmayı da gerektirmez. Çünkü iş yoğunluğu her gün aynı şekilde olmaz yani iş veren çoğu zaman çalıştırdığı işçiye maaş ve sigortayı verme zorunluluğun da olduğu için firmalar genelde evde ek iş imkanına daha sıcak bakar.

Evde Ek iş yapmak istiyorum
Evde Ek iş yapmak istiyorum

Ev de neler yapabiliriz. Hanımlar, beyler, emekliler, aslında bu işlerden sadece hanımlar değil hepimiz faydalanabiliriz.

Ev de çorap katlama işini belki bir çoğunuz hiç duymadınız. Evet ev de ek iş arayan insanlar, için evde çorap katlama çok basit ve getirisi çok yüksek olan bir iştir. Çünkü sizi çok fazla yormayacak keyifle yapabileceğiniz bir işten bahsediyorum.  Bir insan günlük 200-250 çift çorabı eşleştirip katlaya bilir. Çorap başına 20 kuruş bile alsanız aylık 750 Tl ek gelir elde etmiş olursunuz bu parayı evde oturarak kazanma imkanınız yok bunu hepimiz biliyoruz.

Peki bu işi nereden buluruz. Bunu biz sizler için zaten araştırıyoruz ve sizler le paylaşıyoruz. Ama sizin buna bile ihtiyacınız yok hemen hemen bütün illerde konfeksiyon atölyeler mevcut yapmanız gereken tek şey bir atölye ile iletişime geçip o işi istediğinizi onlara bildirmek. Sizde evde ek iş yapmak ve para kazanmak istiyorsanız bu fırsatı kesinlikle kaçırmayın.

Evde Ek iş

Başlıklı tüm yazılarımızda ev de neler yapabileceğiniz konusunda sizlere fikirler sunulmaktadır. Bize sormak istediğiniz yada yazmamızı istediğiniz konular hakkında lütfen sitemize üye olup mesaj bölümünden bizlere fikir,görüş ve sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Sizin görüş ve önerileriniz bizler için önemli. is-bul.gen.tr adresine  sitemizde gördüğünüz ek işlerden faydalanmak için lütfen üye olmayı unutmayın.

İs-bul.gen.tr adresi olarak başka bir yazımızda görüşmek üzere hayırlı,saglıklı,mutlu bol kazançlı günler dileriz.

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba
    Bursa’da ikamet etmekteyim.Evde ek iş yapmak istiyorum.El becerim oldukça iyidir.İtinayla ve istenilen sürede yapılarak teslim edilir.Acilen dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer İş İlanları
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı