İllere Göre Ek iş ilanları

Gaziantep Evde iş imkanları

Sitemiz üzerinde tüm şehirler için evde ek iş imkanları ve evlere ek iş veren firmaları tanıtmaya çalışıyoruz. Bugünkü konumuzda sizlere Gaziantep Evde iş imkanları hakkında açıklama yaparak Gaziantep evlere ek iş veren firmaların tanıtımını yapmaya çalışacağız.

Hemen hemen herkesin ek işe ihtiyacı vardır. Günümüzde neredeyse her fabrika işçileri asgeri ücret karşılığında çalıştırmakta ve maalesef bu alınan ücretler yetmemektedir. Ev geçimine yetmeyen asgeri ücreti birde çocuk okutanlar için düşünmek gerekirse, işin içinden çıkılmaz bir durum almaktadır.

Gaziantep Evde iş imkanları Nelerdir

Normal çalışma saati olarak 8 saati el alırsak, geri kalan zamanları boş geçirmek yerine çalışarak eve destek olmak isteyen bir çok kişi mevcut. Gaziantep Evde iş imkanları çok olduğu için bir çok iş yapabilirsiniz.  Gaziantep fıstığı ile meşhur bir şehrimiz olduğu için, bu şehirde fıstık paketleme işi bir hayli gözde işlerden biridir. Fakat bunun dışında sabun paketleme işi, çakmak montaj işi, lokantalar için yemek yapma işi, davetiye katlama işi, kalem paketleme işi gibi işlerde mevcut.

Fıstık bahçesi olan bir çok ailenin aslında ek iş aramasına gerek yok diye düşünüyorum. Bahçesindeki fıstıkları toplayıp, kavurabilirsiniz. Bu kavurduğunuz antep fıstıklarını ister belli bir gramaj isterseniz belli bir adet olarak poşetleme yaparak satışa sunabilirsiniz.

Gaziantep Evde iş imkanları
Gaziantep Evde iş imkanları

Gaziantep Evlere Ek iş Veren Firmalar

Bu konumuz ile ilgileniyorsanız ve gaziantep de yaşıyorsanız, sizler için gaziantep ek iş imkanı bulabiliriz. Gaziantep de bir çok iş veren firma sitemizi ziyaret ettiği için, iş başvurularını sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Başvuru yaparken bazı konulara dikkat etmemiz gerekmektedir.

Yaşadığınız ilçeyi yani hangi ilçede iş yapacaksanız mutlaka belirtin, ilçelere göre iş verileceğinden dolayı bu önemli bir konudur. Evde ne tür işler yapabilirsiniz, paketleme işleri yapabilirmisiniz, ayrıyetten fıstık bahçeniz var ise fıstık paketleme işi için malzeme verilse  bu işi yapabilirmisiniz.

Ekip ile mi çalışacaksınız yoksa tek mi çalışacaksınız. Bunları açıklayıcı bir şekilde yazarak başvuruda bulunabilirsiniz. Firmalar sizlerin başvuruda yapmış olduğunuz açıklayıcı metne göre dönüş yapacaklarını unutmayın. Bunun için kısa bir iş geçmişinizide yazarsanız, sizler için daha faydalı olacaktır.

Bu İşe Oy Ver

İlgili Makaleler

12 Yorum

  1. Bende evde ek iş yapmak istiyorum daha önce kozmetik dükkanında çalıştım bana ulaşırsınız sevinirim

  2. Gaziantep Nurdağı Ben Ev Hanımıyım Eşimle Evde Ek İş Yapmak İstiyoruz Ev Alacağız Lütfen Bize Yardımcı Olur Musunuz? Fıstık Badem Ceviz Kırma İşi
    Montaj işi Paketleme işi

  3. evde ek iş istiyorum.grubum var lütfen cokk ihtiyacımız var dönerseniz mutlu olrum

  4. Merhaba Gaziantep şahinbeyde oturuyorum acil işe ihtiyacım var elim hızlıdır temiz ve titiz çalışırım hertürlü paketleme, katlama, kırma,tesbih dizme vs yaparım gurup oluşturabilim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu