Evde Ek iş Olarak Ne Yapabilirim

Bir çok ev hanımının sorduğu sorulardan biridir. Evde Ek iş Olarak Ne Yapabilirim evde çalışarak nasıl para kazanabilirim. Geniş anlamda bir çok farklı iş modelleri mevcuttur aslında, fakat zaman ve kazanacağınız ücrete göre bir çok iş modeli mevcuttur. Sizlere fikir olması açısından evde yapılabilecek işler nelerdir konumuzun devamında anlatmaya çalışacağız. Bir çok ev hanımı, öğrenciler ve çalışıp yetiremeyenler sıkça bu soruyu sorarak arayış içine girmektedirler. Bazıları ise çalıştığı halde emeğinin karşılığını alamamaktan şikayetçidirler. Bizlerde bir yere bağımlı olmadan neler yapabilirsiniz nasıl para kazanabilirsiniz, sizlere fikir olması açısından anlatmaya çalıştık.

Evde Ek iş Olarak Ne Yapabilirim

Evde Ek iş Olarak Ne Yapabilirim

Evde Ek iş Olarak Ne Yapabilirim

Evde yapılabilecek bir çok iş türü mevcuttur. Öncelikle para birinci planda olsa da, başarılı olmak istiyorsanız parayı ikinci plana alalım. Eliniz neye yatkın, hangi işi sıkılmadan zevkle yapabilirsiniz. Birde yapacağınız iş evdeki diğer işlere mani olmamalı, devamlı işler hazır mı diyen birileri olmamalı..

Fazla değil 2 gün önce bir ablamız bizlere ulaşarak, patik ördüğünü ve bu patikleri satmak istediğini söyledi. 72 adet patik örmüş resimlerini gönderdi, bizde ilanını yayınladık. Düşünün artık 3 gün içinde tüm patikler satılarak fazladan sipariş aldı. Eliniz yatkınsa evde örgü işleri ile çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Tabiki bu anlattıklarım bayan arkadaşlar için geçerli. Günümüzde dantel işleri fazla rağbet görmese de yinede vazgeçemeyenler mevcut.

Siz ne yapacağınızı bilin, üretin, satış işini bizlere bırakın. Hiç bir komisyon almadan  ilanınızı yayınlarız, müşteri ile sizleri görüştürürüz ve ticaretinizi yaparsınız.

Erkekler için evde ek iş

Erkek arkadaşlar içinde bir çok iş modeli mevcut. Sitemizde yayınladığımız paketleme işlerine başvuru yapabilirler. Yada herhangi bir firmaya bağlı kalmadan çalışmak istiyorlar ise, tesbih işine girebilirler. Az bir maliyet gerekli fakat sonuçta kendi işinizi yapıcaksınız. Keçelerden araba süsü tam erkeklerin yapabileceği bir iş türüdür. Resimlerini aşağıda paylaşırım. Yapılışını ve malzemelerini farklı konu açarak sitemizde paylaşacağız.

Öğrenciler için evde ek iş

Öğrenci arkadaşlara gelince. Dersleri aksatmayacak şekilde bir iş bulmaları açısından, öncelikle matbaalar ile görüşmelerini isterim. Türkiyedeki tüm matbaa firmalarında öğrenciler için ek iş mevcut olmakla birlikte, dilerseniz 2-3 saatinizi ayırarak, el ilanı dağıtımı yapabilirsiniz.

5/5 - (Toplam Oy Sayısı: 1)

8 İş Başvurusu

  1. özlem
  2. Penbe
  3. şehri sönmez
  4. KÜBRA
  5. Jale Esen
  6. Zübeyde
  7. kamer
  8. İşkur

Bu İş İçin Başvuru Gönder