Evde Ek iş

Zımba Montajlama işi

Bir çok ev hanımı gibi siz de evinizin bütçesine destek olmak istiyorsanız zımba montajlama işi düşünebilirsiniz. Kara kara düşünmek yerine artık evde ek iş imkanlarından yararlanarak boş zamanlarını para kazanarak değerlendirirken bir yandan da hobi edinmiş olursunuz. Bu yazımızda size evde 2 saatinizi ayırarak, evde zımba montajı işinin nasıl yapıldığını, hangi firmalar tarafından sağlandığına ve bu işten aylık ne kadar kazanç elde edeceğinize değineceğiz. Bu başlıklardan en önemlisi tabii ki elde edilen kazanç, günlük 4 veya 5 saatinizi ayırarak aylık 2500 Türk Lirası kazanabileceğiniz bir iş olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğiniz üzere zımba okulda, ofiste ve daha bir çok alanda ihtiyaç duyulan malzemelerin başında gelir. İşte bu yüzdendir ki zımba montajı işi sürekli yapılan işler arasında yer alır.

Zımba işi, zımbanın parçalarının birleşmesiyle oluşur, gayet basit olan bu iş bir iki parçanın birleşmesiyle oluşmaktadır. Bu parçaların birleştirilmesi genelde bir iki dakikanızı almayacak kadar çabuk bir şekilde monte edilir. Zımba montajı görüldüğü üzere kolay işler kategorisinde yer alır, neredeyse bütün ev hanımlarının yapabilir. Ayrıca üniversite öğrencilerinin de yapabileceği işler arasında yer alan son derece kazançlı bir iştir. Ailenizle evinizde birlikte yapabileceğiniz işler arasında yer alan bu iş, ayrıca arkadaşlarınızla ya da akrabalarınızla birlikte yapabilirsiniz. Bu ek işlerin başında gelen zımba montajı işi bu zor koşulları aşmanıza yardımcı olacaktır.

Zımba Montajlama işi

Zımba montajı işi nasıl mı yapılır? Montaj işlemi, bir iki dakikanızı almamaktadır. Size her türlü malzeme, eve ekiş veren firmalar tarafından gönderilecektir.Size verilen şemaya bakarak kolayca montaj yapacaksınız. Sizlere 5000 adet montaj yapacağınız zımbalar, parçalar halinde tüm ekipmanları ile birlikte gönderilmektedir. Gerekli olan bütün gereçleri, malzemeleri firma sizlere sağlamaktadır. Sizden istenilen kırmadan, kaybetmeden ve eksiksiz bir şekilde size gönderilen ürünlerin size söylenilen tarihte teslim etmenizdir. Firma eğer sizin bu davranışlarızın olmadığını ve disiplinli biri olduğunuzu anlar ise sizinle devamlı olarak başka işler ile anlaşmayı bile sürdürebilmektedir. Sizlere ortalama aylık olarak zımba montajı işi 2000-2500 Türk Lirası arasında kazanma imkanı sağlamaktadır. Siz de diğer ev hanımları gibi oturduğunuz yerden yeni nesil para kazanmak istiyorsanız evde ek iş veren firmalara başvurularınızı gönderebilir ve iş sahibi olarak dar gelir sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

Zımba Montajlama işi Başvuru

Alt kısımda bulunan iş başvurusu kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru yaparken ;

ad-soyad: (gizlilik açısından zorunlu değildir)

Yaşadığınız il: (Mutlaka zorunludur)

iletişim için mail adres:

Yazarsanız kısa bir açıklama yapmanız iş veren açısından bir adım öne gelmenizi sağlar. Açıklama yaparken, daha önce çalıştınızmı , çalıştıysanzı ne tür işler yaptınız gibi. Yani firma el yatkınlığına bakacaktır.

Bu İşe Oy Ver

Kullanıcılar bunları da aradı

İlgili Makaleler

14 Yorum

  1. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum el sanatları mezunuyum ek işe ihtiyacım var Zaman sorunum yok el işi becerilerim çok iyidir zımba montajı işini yapmak istiyorum

  2. bu işi rahatlıkla seri bir şekilde yapabileceğime inanıyorum, istenilen tarihte eksiksiz ve disiplinli bir şekilde tamamlarım. Vakit sıkıntım yok ve el becerim çok yüksek.

  3. Merhaba,
    Balıkesir/Edremit’te ikamet etmekteyim. Evde zımba montajlama işini büyük bir titizlikle ve zamanında sorunsuzca kargolayarak bu işi yapabilirim. 3 kişilik ekibim var ve işe çok ihtiyacım var. Tüm vaktimi evde geçirdiğim ve çocuğum da olmadığı için bu işe yoğun konsantre olabileceğimi düşünüyorum. İlgilenir geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.
    İyi günler dilerim.

  4. istanbul bahçelievlerdeyim. daha önce kuruyemiş bebek süsü paketledim evde kalabalığız .bu iş için elimiz hızlı ve pratik iş çıkarabiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu