İllere Göre Ek iş ilanları

Samsun’da Tütün Sarma işi

Samsun’da Tütün Sarma işi ilanını açarken biraz tedirginleştik aslında. İnsan sağlığına büyük zarar veren tütün ve tütün ürünlerini kullanmayı tavsiye etmesek de, milyonlarca insanımız tütün ve tütün ürünleri kullanmaktadır. Son yıllarda insanların geçim sıkıntısı çekmesinde belki de en büyük etkenlerden birisidir. Maddi zorluklar ve sigaraya gelen zamlardan sonra insanların büyük bir kısmı paket sigaralara göre daha ucuz olan tütünü içmeye başlamıştır. Bu da piyasaya bir iş dalı olarak yansımaktadır. Tütün içmek isteyenlerin en büyük sıkıntılarından biri olan tütün sarma işi zor bir iş olmasa da zaman aldığından insanlar genel olarak sarılmış hazır tütün almaya başlamıştır. Evde para kazanmak isteyen bayanların rahatlıkla yapabileceği bu iş sayesinde para kazanarak aile ekonomisine katkıda bulunmaları mümkündür. Çevrenizde tütün içen insanlara ulaşarak bu işi yapabileceğiniz gibi tütün ve tütün ürünleri satan dükkanlar ile iletişime geçerek bu işi bulabilirsiniz.

Ücretlendirmenin yapıldığı bu işte paket başı ilk zamanlar belki az para kazanabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda daha hızlı sarım yapacağınızdan daha çok para kazanmanız mümkündür.

Samsun’da Tütün Sarma işi ile Ne Kadar Kazanırım

Samsun’da Tütün Sarma işi yapmanız için 20 TL ye alacağınız bir tütün sarma makinesi yeterli olacaktır. Anlaştığınız firmadan size tütün ve boş kağıtlar verilecektir. Kutu başı ortalama 5 TL gibi bir ücretlendirmenin yapıldığı bu işten aylık 800-1000 TL civarında para kazanmanız mümkündür. Samsun’da ek iş imkanlarından evlere iş veren firmalar aracılığı ile evde ek işlerden hemen faydalanmak için başvurabilirsiniz

Samsun’da Tütün Sarma işi veren firmalar

Bu işleri nasıl bulabilirim? Bu soruyu hepinizin sorduğunu duyar gibiyim, bunun cevabı aşağıda sitemize üye olup, isim, bulunduğunuz il ve size ulaşabileceğimiz bir mail adresi sizin için yeterli olacaktır. Biz sizler için araştırıp üretici firmaları bulmaya devam edeceğiz. Sizin yapmanız gerek tek şey siteye üyelik yapıp bizi takip etmek.

Evde ek iş imkanları arıyorsanız ve sitemiz üzerinde yayınladığımız iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız. Alt kısımda bulunan başvuru kısmını kullanabilirsiniz. Başvuru yaparken kısa bir öz geçmiş ile önceki iş deneyimlerinizi yazarsanız, hem sizin için iyi olur hemde bizler iş verilecek kişiler hakkında bilgi edinmiş oluruz.

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. Samsun’da tütün sarma tarifi işi istiyorum
    Çocuklarımın okul harçlıkları adina

  2. Samsun atakum da oturuyorum. Ekıbım var . Önceden de boyle ısler yaptım . Esım ogrencı ve bu ıse ıhtıyacım var. Lutfen bana ulaşın. Çocuğum ıcın..

  3. Samsunda yasiyorum.Bu ise cok ihtiyacim var.Temiz v e
    duzenli calisirim.Donus yaparsaniz cok sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu