Evde Ek iş

Oyun Oyna Para Kazan

Bu konumuzda sizlere Oyun Oyna Para Kazan 2020 yılı için yöntemleri anlatmaya çalışacağız.

Oyun oyna para kazan 🙂 şakamı yapıyosun sen admin dediğinizi duyar gibiyim. Hayır tabiki de şaka yapmıyorum. Daha önceki yazılarımızda size evde oturduğunuz yerden nasıl para kazanabilirsiniz, bunları anlattık araştırdık ve size sunduk. Araştırmamız devam ediyor amacımız sizler için en idealini en karlısını ve en keyiflisini bulabilmek .

Ben evden çalışmak istesem, en çok kazandıran, en keyifli zaman geçirebileceğim hangisi ise onu tercih ederim ve sizlerinde böyle düşündüğünüzü tahmin ediyorum, umarım yanılmıyorumdur .

Aslında hemen hepimiz, internet üzerinden değişik oyunlar oynarız. Şeker patlatma,tarla oyunları okey vb gibi, madem internet te oyun oynayıp zaman harcıyoruz neden bunu paraya çevirmeyelim.

Peki hem oyun oynayıp hemde nasıl para kazanırız ?

kayıt işlemleri için sizden istenilen bilgileri doldurun sadece aşağıda yazılan bilgiler gerekmektedir.

İsim soy isim :

Kullanıcı adı:

Şifre:

Mail adresi:

Ve son olarak telefon numaranız. Bazılarımız netten numara vermeye cesaret edemeyiz aslında haksızda değiliz ama bu sadece sizin hesap onayınız için gereklidir.

Üyeliğimizi tamamladık ee admin para bunu neresinde diye soruyorsunuz evet para bu işin en keyifli yanı 🙂 oyuna girdik size tanınan bi kaç hayvan hakkı var onlar ile oyuna başlıyoruz hayvan yetiştirip hayvanlardan elde ettiğiniz et,süt,yumurta bunları pazara çıkıp satıyoruz .

peki nekadar para kazanırız? bu tamamen sizin nekadar iyi bir çiftçi olduğunuza bağlı ister  100 istersenizde 1000 yada daha fazlası. Artık oyun oynamak ve para kazanmak sizin elinizde nekadar çok zaman ayırıp hayvanlarınızla nekadar çok ilgilenip ve çiftliğinizi nekadar büyültüp hayvan sayısını arttırırsanız kazanacağınız parada artacaktır. Ayrıca bu oyunda sistemin size verdikleri ile yetinmeyip daha hızlı ilerlemek istiyorum dersenizde oyuna yatırım yapıp daha çok hayvan yem satın alabilir daha hızlı ilerleyip daha çabuk kzanaç elde edebilirsiniz bu tamamen sizin isteğinize kalmış birşeydir.

Oyun oyna para kazan 2020  başlıklı yazımda sizlere evinizde boş zamanlarınızda internette hem oyun oynayıp hemde nasıl para kazanabilirsiniz bunu anlatmaya çalıştım.. aşağıdaki linkten oyuna giriş yapıp hem para kazanıp hemde keyifli vakit geçirmeniz mümkün.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu