Evde Ek iş

Örgü Oyuncak Yaparak Para Kazanma

Hanımlar için evde iş imkanı sağlayan firmalar ve evde para kazanma yollarını arayışı içindeyken, facebook üzerinde denk geldiğim bir video, kafamda örgü oyuncak yaparak para kazanma fikrini getirdi ve sizler ile paylaşmak istedim.

Hemen hemen her bayanın örgü işini bildiği muhakkaktır. Örgü işini bilmiyor ise bile, günümüzün teknolojisi internet sayesinde öğrenebilirler.

Bundan 10 yıl öncesine kadar, bu kadar farklı ve çeşitli oyuncaklar yoktu. Şimdi o kadar fazla oyuncak var ki, zamane çocukları çok şanslı. Fakat bu oyuncakların  sağlık açısını düşünürsek işler biraz değişiyor. Kanserojen maddelerin çoğu, plastik oyuncaklarda yer almaktadır. Boyasından tutunda plastiğinde bulunan maddesine kadar, ciddi bir sağlık sorunu teşkil etmektedir.

Önceleri bu kadar fazla oyunca ve oyuncak firmaları yoktu. Bu sayede de hastalıkta azdı. Bir düşünün geçmişi, o zamanlar mı hastalıklar daha çoktu şimdi mi çok ?

Tabi ki şimdi hastalıklar daha çok. Elimizi attığımız her şeyden huy kapar olduk. Önceleri annelerimizin yaptığı bezden oyuncaklar vardı. Eskiler hatırlarlar. O zamanlar hastalıkta daha azdı hatta yok denecek kadar azdı, hemde oyunlar daha keyifli idi.

Oyuncağı eline alıp ta ağzına götürmeyen bir çocuk düşünün, tabi ki mümkün değil. Bunun için çocuklarınızın oyuncaklarını neden kendiniz yapmayı düşünmüyorsunuz. Diyelim ki çocuğunuz yok yada oyun çağını geçmiş, peki bu sefer neden evde Örgü Oyuncak Yaparak Para Kazanma fikri aklınıza gelmiyor.

Örgü Oyuncak Yapımı

Örgü Oyuncak Yaparak Para Kazanma

Bayanlara evde iş imkanı aslında o kadar çok ki, biraz düşünmek yeterli olacaktır. Öncelikle ne yapmak istediğinizi bilmelisiniz.

Örgü Oyuncak Yaparak Para Kazanma fikri kafanıza yatıyor ise, nerede ve nasıl satacağınızı düşünmeyin. Bu işi ben yaparım diyebilmek çok önemli. Yapacağınız örgü oyuncakların satışını biz üstleniyoruz. Facebook fan sayfamız üzerinden de bizler ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki yorum bölümünden mutlaka başvuru yapın. Ben bu işi yaparım yada yaptıysanız satılacak ürünüm var diye belirtin.

Ad soyad şehir ve size ulaşabileceğimiz bir mail adresi mutlaka yazın. Yaptığınız örgü oyuncağın resmi var ise mutlaka ekleyin ki ilan açabilelim.

Bu İşe Oy Ver

Kullanıcılar bunları da aradı

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu