Evde Ek iş

Öğrencilere evde ek iş imkanı

Evde iş imkanı aslında ev hanımlarından sonra, en çok öğrenciler için gerekli olduğunu düşünüyorum. Bunun için bu konumuzda öğrencilere evde ek iş imkanı veren firmalar ve evde çalışarak para kazanabilecekleri bi kaç önerilerde bulunmak istiyorum.

Hayallerinin ve umutların bol olduğu öğrenciler, çoğu zaman harçlıklarını kısıtlamak zorunda kalıyorlar, elindeki 3-5 kuruş ile yetinmeye çalışıyorlar. Oysaki onlar gelecek vaat eden, Türkiyenin yarınları değilmi?

Öğrencilere evde ek iş imkanı veren firmalar

Öğrenciler de yayınlamış olduğumuz diğer evde ek iş ilanları sayesinde para kazanabilirler. Ama onlar için daha uygun evde çalışarak para kazanma önerileri mevcut.

Önerilerimizden birisi makale yazım işidir. Bir çok internet sitesi sahibi, siteleri için içerik girecek yada makale yazacak arkadaş aramaktadır. Makale yazarak ek kazanç sağlama imkanız oldukça yüksek. Makale yazım işini r10 ve wmaraci gibi webmasterların çoğunlukla bulunduğun siteler üzerinde, konu açarakta yapabilirsiniz.

Makale yazımında 100 kelimesi 1,5 tl den başlayan fiyatlar ile iş veriliyor şuan. Ama genellikle istenilen  kelime en az 300 kelime olduğu için makale başı alacağınız ücre, 4,5 tl olacaktır. Günde 10 makale yazsanız 45 TL para kazanırsınız ki, çok ta rahat yazabilirsiniz.

Grafik ve tasarım üzerine öğrenim gören öğrenciler, logo hazırlayarak, yine ek bir kazanca sahip olabilirler. Yukarıda belirttiğim webmaster sitelerinde, logo arayan bir çok kişi mevcut.

Üniversite öğrencileri için bir ek iş imkanı ise, evde özel ders vererek harçlıklarını çıkarabilirler. Bir çok aile, çocuklarının özel ders almasını ister. Malesef özel hocalar fazla para istediği için, her aile çocuklarına özel ders verdiremez. Ücreti özel hocalara nazaran biraz daha düşük tutarsanız, bir çok çocuğa özel ders verebilirsiniz.

Evde çalışarak para kazanmak

Öğrencilerin dışında, evde iş imkanı isteyen arkadaşlarda makale yazarak para kazanabilirler. Sayfamızın altından makale başvurusu yaparlar ise onlar içinde uygun işler bulabilir ve dönüş yapabiliriz.

Başvuru yaparken;

Ad-soyad

Yaşadığınız il

Günde kaç makale yazabilirsiniz

İstediğiniz ücret

iletişim için mail adresi

Bunları belirtirseniz geri dönüş ve iş bulma imkanı daha kolay olacaktır.

Facebook fan sayfamız üzerinden de bizleri takip ederek, yayınlanan işkur evde iş ilanları hakkında haberdar olabilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Unıversıte ogrencısıyım kamu yonetımı bolumunde okuyorum. Ucuncu sınıfım .Günde beş ve uzerı makale yazarım . Samsun atakumda yım ve evlıyım cocugumda var. O yuzden ucret bın lıra felan olursa ıyı olur ınsallah. Bu ıse çok ıhtıyacım var. Lutfen yardımcı olun

  2. Merhabalar ben Doğanay cin günde 7 makale yazabilirim öğrenciyim geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler.

  3. Merhaba ben elif Isparta dayım günde 7-8 makale yazarım lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  4. Merhaba ben elif Isparta dayım günde 7-8 makale yazarım lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler fiyat değişebilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu