İllere Göre Ek iş ilanları

Kayseri Evde iş imkanları

Hemen hemen her ilde, evde ek iş veren firmalar mevcuttur. Bazıları gazete ilanı ile eleman aramaktadırlar, bazıları ise sitemiz üzerinden yapılan başvurulara göre eleman aramaktadırlar. Bu gün sizlere kayseri evde iş imkanları ve kayseri de evlere ek iş veren firmalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Kayseri ekonomisi ve sanayisi ile gelişmiş bir şehirdir. Fabrikaları ile bir çok aileye geçim kaynağı olan kayseride, evlere ek iş veren bir çok firmada yer almaktadır. Kayseri merkez hariç, özvatan, felahiye, sarıoğlan, akkışla, malikgazi, bünyan, pınarbaşı, incesu, hacılar, talas, sarız, yeşilhisar, develi, tomarza, yahyalı olmak üzere tüm ilçelerde aynı şekilde eve ek iş veren firma mevcuttur.

Kayseri Evde iş imkanları
Kayseri Evde iş imkanları

Kayseride Evlere Ek iş Veren Firmalar

Kayseri de ek iş sağlayan firmalar ile sizlerde evinizde ek kazanç sağlamak istiyorsanız, sayfamızın en altından başvuru yapabilirsiniz. Kayseri de ek iş imkanları oldukça yüksek olduğu için, sizin yorumunuza göre firmalar sizlere ulaşacaktır. Özellikle paketleme işi veren firmalar yoğunlukta olduğu için, kına paketleme, mandal paketleme, çakmak montajı gibi işler başta olmak üzere, davetiye katlama işi veren firmalarda oldukça çoktur.

Sizler başvuru yaparken yaşadığınız ilçeyi de belirtirseniz, firmaların sizi bulması ve anlaşma sağlanması daha kolay olacaktır. Şunu belirtmeliyiz ki kayseri evde ek iş başvurusu yaparken, gerekli anlaşmalar içinde sitemiz sorumlu değildir. Bizler sadece aracılık yaptığımız için, anlaşma sağlarken bunu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Kayseri Evde iş imkanları ile Ne Kadar Kazanırım

Evlerde yapılan işlerde günlük ve haftalık kazançlar elde etmeniz mümkün. Tamamen iş veren ile sizler arasındaki anlaşmaya bağlı olarak bu ödemeler yapılır. Ortalama olarak her iş günlük olarak 30 ile 200 TL ye kadar para kazandırmaktadır. Tabi bu kazanç işin zorluğuna göre değişmektedir.

Evde karton çanta yapan firmaları bulursanız, bu firmalar size dahada fazla kazanç getirecektir. Biraz zor olsa da ekip çalışması ile birlikte bu zorluğu ortadan kaldırabilirsiniz. Ekip çalışmasının önemini şu şekilde açıklayarak sizlere anlatabilirim. Örneğin karton çanta yapımı işi için, çantayı katlama için bir kişi, katlanmış çantayı yapıştırmak için slikoncu bir kişi birde yapılan çantaya ip geçirmek için çalışacak bir kişiye ihtiyaç duyulduğunu düşünürsek, 3 kişilik bir ekip ile çanta katlama işi kolaylıkla yapılabilir.

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. Kayseri.cok fazla bos vaktim var.işe yaramak istiyorum.lutfen dönus yapin.hızlı ve becerikliyimdir.

  2. Paketleme ve Mevlüt şekerleri yapımı, süsleme, davetiye, boncuk dizme, hediyelik eşya süsleme vb. Islerde çalıştık. Disiplinli, düzenli, titiz ve hızlıyız. Kayseri Talas ilçesinde oturuyoruz 7 kişiyiz ve çok acil iş arıyoruz!

  3. Kayseri.talasda ikamet.ediyorum Evde bos.zamanimi degerlendirmek istiyorum.elim hizli.ve yatkindir.boncuk isi kina sabun.paketleme vs ne is olsa.evde yaparim.geri donus.yaparsaniz memmun.olurum tesekkurler Ben face kullanmiyorum. Ilginize

  4. kayseriden ben emel. evde 4 saat çalışarak ek iş yapabilecek durumdayım. bu iş için 3 kişi ilede çalışabilirim

  5. Elimden hertürlü iş gelir yemek pasta el işleri paketleme işleri paraya ihtiyacım var kayseri/Melikgazi de oturuyorum

      1. elim çok hızlıdır bu işlere çok ihtiyacım var evim müsayit becikliyimidir bu işleri yaparım

  6. Kayseride yaşıyorum.Paketleme, katlama, nikah şekeri yapma,iplik temizleme,etiket yapıştırma gibi her türlü işi yaparım lütfen iletişime geçin.

  7. Kayseri Talas Anayurtta oturuyoruz öğrenciyiz ve üç arkadaşız boş zamanımız fazla olduğu için evde paketleme ve mevlit şekerleri yapımı, süsleme, davetiye, boncuk dizme, hediyelik eşya süsleme vb. işlerde çalışmak istiyoruz geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu