Evde Ek iş

Evden çalışıp para kazanma 2017

Yer yüzünde ne kadar insan yaşıyorsa o kadar farklı insan kişiliği vardır. Bu insanların her biri farklı düşüncelere özelliklere ve yaşam tarzına sahiptir. İnsanlar geçmişten günümüze kadar ihtiyaçlarını karşılayıp para kazanmak için uyguladığı farklı yöntemler vardır. Bu yöntemler arasında ilginç olanı kadar tahmin edilenden çok para kazanılmış olanı vardır.

Çok eski zamanlardan beri para herkesin ihtiyacıdır. Para güç demektir ve daha kaliteli, yaşam standartları demektir. Para kazanmanın bu kadar önemli olduğu günümüzde oturduğumuz yerden evde çalışmak daha avantajlı ve gözümüze hoş görünen bir seçenek olabilir. İşte bu noktada evde ek iş imkanları arasında, evde kağıt katlama işi boş zamanlarınızda, karlı ücretler kazanabileceğiniz farklı iş  türlerinden biridir.

Peki bu katlama işi nasıl yapılır? Benimde paraya ihtiyacım var ! Bende bu işi yapmak istiyorum. Şimdi tüm bu soruların cevabı için konuyu biraz açalım. Çoğunlukla davetiye işi yapan matbaalar yada firmalar davetiye kart vizit kendileri basmaktadır . Yalnız evde kağıt katlama işi firmalar ve matbaalar tarafından ücret karşılığında,  davetiyeleri kart vizitleri evlerinize kadar göndererek, evde aile bütçelerine katkı sağlamak isteyen insanlara ek gelir elde ettirmektedirler.

Burada ilgili firmalar ile anlaşıp, davetiye katlayarak evde para kazanmak hem popiler evde ek işlere örnek gösterilebilir. Önemli olan firmalar ve matbağalar seçecekleri kişinin dakik olmasını isterler yani verdikleri işin hangi gün bitmesini istiyorlarsa o gün istenilen işin kendilerine teslim etmenizi isterler.

Evde Çalışarak Ne Kadar Kazanırsınız

İş tesliminde de  ücretinizi sizin hesabınıza aktarırlar. İlgili firmalar ile yapılan çalışmalar sonucu 1000 davetiye katlama işine karşılık 25 tl gibi güzel bir ücret ödenmektedir sadece günlük 1000 davetiye katladığınızı düşünürsek aylık 750 tl ek gelir sahibi olursunuz. Eger isterseniz bu gelirin daha üstüne de çıkabilirsiniz bu tamamen sizin el çabukluğunuza ve bu iş için ayıracağınız zamana bağlıdır.

Bazense davetiye kağıt katlama işinde ilgili firmalar birim başına ödeme yaparlar . Birim olarakta 100 sayısı kullanılır. Kısacası firmaların ve matbağaların değişik ödeme sitillerine göre 100 davetiye başına ücretlendirlerek para kazanırsınız. Yapılması çok zor olmayan kağıt katlama işide buna göre ücretleride değişmektedir.

is-bul.gen.tr ailesi olarak araştırmaya devam ediyoruz bizi takip etmeye devam edin bende bu işi yapabilirim diyorsanız yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Evet bu isten istiyorum ev hanimiyim bos zamanlarimi değerlendirmek ve eve katkı sağlamak istiyorum

  2. Merhabalar Daha once marketlerde calistim 2aydr evdeyim evde4kisiyiz evde yapabilecegim bir is istiyorum ilginize tskler…

  3. Merhaba Ankarada ikamet ediyorum issizim bu is icin cok zamanim var daha once bu ise benze isler de yaptim yetenekliyim özenle titizlikle yaparim beni değerlendirmenizi isterim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu