Evde Ek iş

Evde Ütü Yaparak Para Kazanmak

Evde Ütü Yaparak Para Kazanmak mümkünmü. Elbette mümkün hanımefendiler, artık hepimizde biliyoruz paraya ihtiyacımız var! para hayatımızın nerede ise tamamın da ihtiyaç. Bizde ek bir iş ek bir gelir kapısı aramaktayız. Biliyorum hepiniz aynı şeyi söylüyorsunuz nereden buluruz bu ek işi. Biz bu işi bulduk çok kolay ve kazançlı bir iş.

Evde Ütü Yaparak Para Kazanmak

Evde Ütü Yaparak Para Kazanmak
Evde Ütü Yaparak Para Kazanmak

Nedir bu iş? ütü yapmak, ben bu işi bilmiyorum demeyin ütü yapmayı tüm ev hanımları bilir. Evet ütü yapmak maharet ister ve zor bir iştir. Ama bu işin birde maddi yönünü düşünün hanımlar. İnanın verdiğiniz emeğe değecek bir rakam geçebilir elinize.Yapmanız gereken şey ütü işine karar vermek ve bu iş için bir iş veren bulmak. Sonrası çok kolay  hanımlar 2 saatte 30 parça ütüleye biliriz . hanımlar 20 parça ütülediğini zi düşünün 3 Türk lirasından ütüleseniz 60 Türk lirası eder, buda aylık 1800 Türk lirası demek bence harika bir para.

Ütü yapmanın çokta fazla bir inceliği yok zaten hemen hemen bütün ev hanımları bu işin nasıl yapılacağını bilmekteler. Haftanın en az bir günün de yapmış olduğunuz bu iş size güzel bir kazanç kapısı olarak dönmekte, hanımlar günde 2 saatinizi ayırıp aylık 1800 Türk lirası almak inanın nerede ise imkansızdır. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederim. Sizde ek iş arıyorsanız para her zaman ihtiyaç, borçlarım var, eksiklerim var diyorsanız hiç zaman kaybetmeden siz de bizim le çalışmaya başlıya bilirsiniz.

Evde Ütücü Arayanlar

Eğer bu işi bulmakta zorlanırım çok fazla çevrem yok diyorsanız bizi takip ederek bu işi size verebilecek firmalar dan haberdar olup bizim aracılığımız la bu işi alabilirsiniz. Evde Ütü Yapma işi veren firmalar ile biz sizler için araştırıp sitemiz de paylaşmaktan mutluluk duyarız. Bir nebze bile olsa size faydamız olacaksa ne mutlu biz is-bul.gen.tr ailesine. Eğer firmalar ile bizim aracılığımız ile iletişime geçmek istiyorsanız sitemizin kaydol kısmın dan bize ulaşabilirsiniz. Mesaj bölümün den bizlere sormak istediğiniz tüm sorularınızı sorup gereken bilgiyi kısa süre de alabilir iş ve iş veren hakkın da daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hepinize sağlıklı mutlu günler dileriz.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. merhaba uzun zamandır bunun gibi işleri yapıyorum. bu işi en iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum istanbul esenyurtta oturuyorum.

  2. Merhaba, ev hanımıyım ütü işini severek ve titizlikle yapabilirim evde çoluk çocuk yok istenildiği sayıda ütü yapabilirim, İstanbul zeytinburnunda oturuyorum, dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

  3. Evde ütü yapmak istiyorum günlük 150-200 parça ütüleyebilirim çanakkalede yaşiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu