Evde Ek iş

Evde Tespih Dizme işi

Para kazandınız. Evet evet yanlış duymadınız. Para kazandınız dedik. Sabahın erken saatlerinde iş için yola çıkıp, akşam çok geç saatlere kadar çalışan bir kimsenin kazandığı parayı size 1 ya da 2 saatlik çalışarak vereceğiz deselerdi, hadi canım yok böyle bir iş, işletme bizi, böyle şey mi olur der güler geçerdik. Gülüp geçmeyeceğiz artık, çünkü böyle bir iş var. Hem de size aylık düzenli olarak 2000 TL ile 2500 TL arasında kazanç sağlayacak bir iş olan evde tespih dizme işi.

Unutmayalım ki önümüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmemiz gerekir. Herkes gibi sizler de evlerinizde oturduğunuz yerden tespih dizerek kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde tespih dizme işini ev hanımları, beyler, öğrenciler, aslına bakarsanız her yaştan ve cinsiyetten arkadaşın yapabileceği bir ek iş fırsatıdır. Evlerde tespih dizme işinin bir çok farklı yolu ve şekli vardır. Gelin şimdi bunları birlikte inceleyelim.

Tespih dizme işinde ilk yöntem dışarıdan özellikle de bu işi yapan toptancıların bulduğu bölgelerden tespih satan firmalardan hazır şekilde almaktır. Sözünü ettiğimiz bu firmalar size imame, ip ve boncuk verirler. Numune olarak da bir tespih alırsınız. Almış olduğunuz numuneye göre de tespihinizi dizersiniz. Tespih dizme işi hem çok eğlenceli hem de basit ve çok hızlı ilerler.

Evde Tespih Dizme işi ile ne kadar kazanırım

Aynen bu şekilde evde tespih dizme işi yaparsanız tane başı 25-50 kuruş arası para kazanırsınız. İş çok hızlı ilerlediği için güzel bir çalışma ile 80 TL üstü para kazanmanız mümkündür.

Evlerde tespih dizme işinde anlatacağımız ikinci yöntem ise gözünüzde canlandırdığınız tespihin tüm malzemeleri ve tasarımını sizin yapmanızdır. Bir tespihin yapımında gerekli olan boncuk, ip ve imameleri alı kendinize özgü bir tasarım yaparsınız. Yapmış olduğunuz bu tasarımları tespih yapan firmaya götürürsünüz. Buraya dikkat! Ürünlerinizin fıyatını kafanıza göre vermeyin. Çünkü firmalar zaten hangi malın kaç lira edeceğini sizlerden iyi biliyorlar. Bunun için sizlere önerimiz yapmış olduğunuz tespihin maliyetinin üzerinde %60-65 arası bir emek karı koyun ve fıyatı ona göre düzenleyin. Zaten tespihleri satacağınız firma sahibi sizinle sıkı bir pazarlık yapıp fıyatı iyice düşünmeye çalışacaktır. Kendi tasarımlarınızla yapmış olduğunuz tespih fıyatlarında çok fazla düşünmeyin. Yalnız müşteriyi de kırmamak için ufak bir ikramda bulunabilirsiniz.

İlgili Makaleler

15 Yorum

 1. merhaba ben izmir bucada oturuyorum bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

 2. Merhaba
  Bursa’da ikamet etmekteyim.Evde tesbih dizme işi yapmak istiyorum.El becerim oldukça iyidir.İtinayla ve istenilen sürede yapılarak teslim edilir.Acilen dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

 3. İstanbul Küçükçekmece halkalıda oturuyoruz tespih dizme işini annem daha önce yapmıştı şimdi tekrar yapmak istiyoruz

 4. merhaba uzun zamandır bunun gibi işleri yapıyorum. bu işi en iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum istanbul esenyurtta oturuyorum.

 5. Üç kişi ekip ile çalışıyoruz. uzun zamandır bu tip süslerle ilgilenmekteyiz . Birkaç kez bu tür işlerle ilgilenmiş bulunduk Kusursuz çalışmak bizim ilk prensibimiz. İyi bir iş çıkacağına tam anlamı ile eminiz.
  İkamet = Kırklareli / Babaeski

 6. Tespih dizme işinı zamanım cok olduğu için başvurmak istiyorum bütün gün hiçbir isim yok oyuzden çok vaktim var

 7. Merhaba İzmir Buca’da oturuyorum. Hiçbir yerde çalışmıyorum. Tesbih dizme işi yapabilirim.

 8. İstanbul zeytinburnunda oturuyorum mahmutpaşada çalışıuyorum ek iş olarak düşünüyorum ilgilenirseniz sevnirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu