Evde Tespih Dizme işi

Para kazandınız. Evet evet yanlış duymadınız. Para kazandınız dedik. Sabahın erken saatlerinde iş için yola çıkıp, akşam çok geç saatlere kadar çalışan bir kimsenin kazandığı parayı size 1 ya da 2 saatlik çalışarak vereceğiz deselerdi, hadi canım yok böyle bir iş, işletme bizi, böyle şey mi olur der güler geçerdik. Gülüp geçmeyeceğiz artık, çünkü böyle bir iş var. Hem de size aylık düzenli olarak 2000 TL ile 2500 TL arasında kazanç sağlayacak bir iş olan evde tespih dizme işi.

Unutmayalım ki önümüze çıkan fırsatları iyi değerlendirmemiz gerekir. Herkes gibi sizler de evlerinizde oturduğunuz yerden tespih dizerek kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde tespih dizme işini ev hanımları, beyler, öğrenciler, aslına bakarsanız her yaştan ve cinsiyetten arkadaşın yapabileceği bir ek iş fırsatıdır. Evlerde tespih dizme işinin bir çok farklı yolu ve şekli vardır. Gelin şimdi bunları birlikte inceleyelim.

Tespih dizme işinde ilk yöntem dışarıdan özellikle de bu işi yapan toptancıların bulduğu bölgelerden tespih satan firmalardan hazır şekilde almaktır. Sözünü ettiğimiz bu firmalar size imame, ip ve boncuk verirler. Numune olarak da bir tespih alırsınız. Almış olduğunuz numuneye göre de tespihinizi dizersiniz. Tespih dizme işi hem çok eğlenceli hem de basit ve çok hızlı ilerler.

Evde Tespih Dizme işi ile ne kadar kazanırım

Aynen bu şekilde evde tespih dizme işi yaparsanız tane başı 25-50 kuruş arası para kazanırsınız. İş çok hızlı ilerlediği için güzel bir çalışma ile 80 TL üstü para kazanmanız mümkündür.

Evlerde tespih dizme işinde anlatacağımız ikinci yöntem ise gözünüzde canlandırdığınız tespihin tüm malzemeleri ve tasarımını sizin yapmanızdır. Bir tespihin yapımında gerekli olan boncuk, ip ve imameleri alı kendinize özgü bir tasarım yaparsınız. Yapmış olduğunuz bu tasarımları tespih yapan firmaya götürürsünüz. Buraya dikkat! Ürünlerinizin fıyatını kafanıza göre vermeyin. Çünkü firmalar zaten hangi malın kaç lira edeceğini sizlerden iyi biliyorlar. Bunun için sizlere önerimiz yapmış olduğunuz tespihin maliyetinin üzerinde %60-65 arası bir emek karı koyun ve fıyatı ona göre düzenleyin. Zaten tespihleri satacağınız firma sahibi sizinle sıkı bir pazarlık yapıp fıyatı iyice düşünmeye çalışacaktır. Kendi tasarımlarınızla yapmış olduğunuz tespih fıyatlarında çok fazla düşünmeyin. Yalnız müşteriyi de kırmamak için ufak bir ikramda bulunabilirsiniz.

Bu İşe Oy Ver

Kullanıcılar bunları da aradı

15 İş Başvurusu

 1. Esra
 2. setenay
 3. özlem
 4. Elif
 5. funda
 6. gülseher genç
 7. sevgi uskudarli
 8. ilker
 9. Burcu
 10. Nursen
 11. Özgün
 12. Yasemin
 13. Habibe
 14. Adem mustafa gülşafak

Bu İş İçin Başvuru Gönder