Evde Ek iş

Evde Telefon kılıfı süsleme işi

Telefon Kılıfı Süsleyerek Para Kazan

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere bir başka ek iş seçeneğimizi sunacak ve anlatacağım. Eğer sizler de evde oturuyorsanız, geçim sıkıntısı yaşıyorsanız, sıkılıyorsanız yazılarımız tam da size göre. Kadınlar, öğrenciler ve beyler ek iş yapmanın herhangi bir sınırlandırması veya zorunluluğu yoktur. İsteyen ve karar veren herkes ek iş yapabilir. Bugün de sizlere evde telefon kılıfı süsleme işi ve nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağım.

Biliyoruz ki telefon kılıfları her kadın için çok önemlidir. Süslü olması, kıyafetine uyması derken birçok kadını cezbeden kılıflar talebi arttırmaktadır. Bu nedenle talebi karşılayamayan firmalar evlere ek iş olanağı sağlamaktadır.

Evde telefon kılıfı süsleme işi

Bu işi isterseniz firmalar eşliğinde isterseniz kendi başınıza yapabilirsiniz, İnternet üzerinden satış yapan siteler bulunmaktadır. Sizin yapmanız gereken ise üye olmak ve tasarladığınız kılıflarını fotoğrafını çekip yayınlamak. Kendi yaptığınız kılıfların elbette fiyatını da kendiniz belirleyeceksiniz.

Firmalar eşliğinde size gönderilen çeşitli malzeme, aksesuarlarla tek yapmanız gereken hayal gücünüzü kullanmak! Renk uyumları, stili, modeli ve daha birçok şeyi siz hayal gücünüzle belirliyorsunuz. Kılıfı ister tüylü, ister şeffaf ister üzerinde minik taşlar barındıran bir kılıf yapabilirsiniz. Bu tamamen size ait. Yapmış olduğunuz ürünler temiz ve şık durmalıdır , hiç bir ürün zarar görmemeli ve düzgün bir şekilde zamanında teslim edilmelidir.Bu işten aylık ortalama 1500 TL kazanma imkanınız var.

Bayanlar gibi evde ek iş isteyen erkeklerde mevcuttur. Aynı işleri erkeklerde yaparak, ailelerine katkıda bulunabilirler. Biliyorsunuz ki asgari ücretli bir ailenin, bugünkü hayat şartlarında geçinmesi imkansız denecek kadar zordur. Bu yüzden evlere ek iş veren firmalar sayesinde biraz da olsa sıkıntılardan kurtulabiliriz.

telefon kilifi susleme
evde telefon kılıfı süsleyerek para kazanın

Özellikle gruplar halinde çalışmanız sizin için her zaman avantaj olacaktır. Çünkü hem daha fazla iş çıkartabilirsiniz hemde daha fazla kişiye ek kazanç imkanı sağlamış olursunuz. Günümüzde bu şekilde çalışarak bir çok aile normal kazançlarından daha fazla para kazanmaktadır.

Yayınladığımız her konu iş veren ve evlerde ek iş yapmak için eleman arayan firmalar tarafından okunduğu için, yapacağınız iş başvuruları yani yorumlar büyük önem arzetmektedir. Bazı arkadaşlar işkur evde ek iş ilanları hakkında bilgi istemişlerdi bu konuya da yakın zamanda ağırlık vererek sizlere detaylı bir şekilde açıklama yapacağız.

Şimdi sizlerin yapacağı işlem şudur.

Yorum yaparken mutlaka yaşadığınız şehri belirtin. Neredeyse her şehirden bu tür işleri yaptıran firmalar bulunmaktadır. Sizlere geri dönüş yaparken yaşadığınız şehre göre yapacaklardır. Şehir belirtmeyen başvurulara geri dönüş yapılmaz. Çünkü firma sizin hangi ilde bulunduğunuzu ve bu işi yapacağınızı bilemez. Ekip halinde yada grup halinde çalışacaksanız bunuda belirtin. Bazı firmalar yüklü miktarda iş verdikleri için tek çalışacak kişilere dönüş yapmamaktadırlar.

Bu İşe Oy Ver

Kullanıcılar bunları da aradı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu