Evde Ek iş

Evde Takı Yaparak Para Kazanın

Evde Takı Yaparak Para Kazanın
Evde Takı Yaparak Para Kazanın

Hemen hemen her yaştan kadının ve hatta artık erkeklerinde severek kullandığı takıları yaparak para kazanabilir evinize katkı sağlayabilirsiniz. Takı işi veren firmalar bazen belirli modeller üzerinden bazende sernets olarak çalışıyorlar. Örneğin doğal taşlardan takı, boncuklardan takı, iğne oyası takı gibi bir çok malzeme ile otantik takıları parça başı olarak alıyorlar. Sizde evde hobinizi paraya çevirmek istemezmisiniz?

Evde Takı Yaparak Para Kazanın Ama Nasıl

Sizi takı yaptıran firmalar sitemizden kolaylıkla bulabilecek ve eğer kendi aranızda anlaşma sağlarsanız aylık olarak hiç de azınsanamayacak bir gelire sahip olacaksınız. Yazımızın yorum kısmına isim soy isim ve iletişim telefon mailinizi yazmanız ile takı işi yaptıran firmalar ile sizi buluşturuyoruz. Burada önemli olan işçiliğin kalitesi ve zamanında teslimi olacaktır. Firmalar takı işinden oldukça fazla kar elde etmektedirler ancak çin işi ürünlerin Türkiye piyasasına girmesi ile herşeyde olduğu gibi takı sektörünü de sekteye uğrattı. Tabi her zaman iyi iş kendini gösteriyor ve de satıyor. Bu işlerden yüksek para kazanan kişiye özel çalışan ve konbin çalışan firmalar çin işinen ziyade el yapımı ürünleri tercih ediyor.

Evde takı yaparak ne kadar gelir elde edebilirsiniz

Yapacağınız ürünün modeli ve kullanacağınız malzeme ile orantılı olarak fiyatlar değişmekte. Örneğin boncuk işi takılar ucuzken iğne oyası takılar çok daha emek ve zaman istiyor tabi satış fiyatları da kat ve kat fazla. Hal böyle olunca aylık ortalama 1500-2000 TL arası bir gelir elde edebilirsiniz. Malzemeleri çoğu zaman firma sağlıyor ancak daha öncesinde bu işi yapmış tecrübe ve malzeme sahibi kişiler ile özgün çalışmalar yapılabiliyor. Bu tamamen sizin iş veren ile olan görüşmenize bağlıdır.

Takı işi yaparken son trenleri yakından takip etmek çok önemli çünkü moda ne ise o yapılıyor hiç bir iş veren demode olmuş takıları yaptırmıyor. Yeni teknikleri öğrenmeniz çok önemli. Daha önce yaptığınız takı işleriniz varsa portfolyo olarak onları göstermeniz size artı referans sağlayacaktır.

Yayınlanan evde ek iş ilanları ve evlere iş veren firmalar hakkında bilgi almak olmak için, sitemizi sık sık ziyaret ederek, facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

 

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Sakarya Merkezde oturuyorum ev hanimiyim vaktimi degerlendirmek istiyorum taki yapmak istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu