Evde Ek iş

Evde takı işi yaparak Para Kazanmak

Bu zamana kadar sizlere evde yapabileceğiniz ek iş hakkında bir çok makale yazarak yardımcı olmaya çalıştık. Bugünde sizlere Evde takı işi yaparak Para Kazanmak ve yaptığınız takıları pazarlama konusunda detaylı bilgilere vererek yardımcı olmaya çalışacağız.

Evet hanımlar evde takı yaparak, tahmin bile edemiyeceğiniz kadar, güzel paralar kazanabilirsiniz. Hemen hemen her hanım takı takmayı sever, ama günümüzde maalesef takı shoplardan aldığınız bir takı, 5 tl gibi bir fiyattan başlıyor  ve 5 tl olan takıyı, siz kendiniz yaptığınızda, size maliyeti en fazla 3 tl olur. Hem kendi el emeğiniz olur hemde %40 kãr edersiniz.

Evde takı işi yaparak Para Kazanmak

Takı yapmayı bilmiyorum!!  Onunda artık kolayı var. internet üzerinden, takı yapımına dair tüm detayları bulabilir, kısa sürede takı yapmayı öğrenebilirsiniz. Takı yapmanın değişik ve kolay yöntemleri var. Hemen hemen her hanım örgü yapmayı, oya yapmayı bilir. Boncuk örüp onunla, kolye, küpe, yüzük gibi bir çok değişik takı toka yapmanız mümkün.

Peki ya bu işin kazancı neresinde diye soruyorsunuz 🙂 oda bence işin en kolay tarafı. Siz yeter ki ben çalışmak istiyorum, para kazanmalıyım diyin ve bu işi yapmaya karar verin. Yapacağınız takıları öncelikle yakınlarınızda olan bir takı mağazasına toptan pazarlayabilirsiniz. Yok onlar çok az para veriyor, benim kârım nerde derseniz,  internet üzerinden kendinize bir sayfa açabilirsiniz. Yapmış olduğunuz el emeği göz nuru takılarınızı ordanda satışa sunabilirsiniz.

Evde takı işi yapıyor iseniz, bir internet sitesi açarak tanıtımını yapabilirsiniz. Fakat internetten açacağım siteye onca insanı nasıl getiricem nasıl reklam yapıcam oda zor diyorsanız onunda çaresi var sosyal medya üzerinde onlarca takı toka grup ve sayfası mevcut onlar ile iletişime geçebilir kendi reklamınızı yapabilirsiniz. Pazarlama konusunu çözdük şimdi sıra bunu nasıl yapacağımızda yapmış olduğunuz takılara bir fiyat listesi çıkarın ve kargo ücretinide bu fiyata dahil edin yoksa çok bir kârınız olmıycaktır.

Takı yapmayı öğrendik yapmış olduğumuz takıları satabileceğimiz bir pazarda oluşturduk peki bu kadarı sizce yeterlimi ? hayır bence değil madem bu kadar emek verdik öğrendik ve emeğimizin karşılığını da alamaya başladık bence burası işin en keyif veren yanı özgüveni yüksek hanımlar bu kadarla yetinmeyecektir buna eminim.

Peki daha fazla ne yapılabilir ? etrafınızda yada internet te bu tür işlere yatkın olan ve çalışmak isteyen hanımlara da yapmış olduğunuz işi anlatıp farklı illerde olsanız bile beraber çalışıp gireceğiniz pazarları çoğaltıp daha fazla para kazanabilirsiniz.

Şimdilik bu kadar hanımlar sormak istediğiniz sorular olursa bize ulaşabilirsiniz.

Daha fazla ek iş imkanı için sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayınız.

 

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Lütfen bende yapmak istiyorum en kısa zamanda dönüş yaparsanız çok sevinirim Çankırı merkez

  2. Evde ek iş imkanından yararlanmak istiyorum.. Çevrem geniş fazla iş alabilir kısa zamanda yetiştirebilirim.

  3. Merhaba,İstanbul Şilede oturuyorum.Evde 3 kişiyiz,çalışmıyoruz.Dönüşünüzü bekliyorum.

  4. kastamonuda oturuyorum işe ihtiyacım var 8 ile 9saat çalısabilirim üniversite öğrencisiyim 2 kişi yapmayı düşünüyoruz.çoğu takılarımızı kendimiz yapıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu