Evde Ek işEvde Ek İş İmkanı

Evde Pasta Yaparak Para Kazan

Hemen her ev hanımının evde yaptığı bir pasta deneyimi olmuştur şimdi size bu deneyimi paraya çevirmeyi anlatacağız. Son zamanların en gözde işi.  Son trend çocukların doğum günlerinde herkesin bir gösteriş çabasında olması tabi bunda sosyal medyanın rolü çok büyük rol oynamaktadır.En güzel pasta, en havalı konsept bu böyle devam edip gider. Şimdi size evde bir pasta şefi olarak nasıl para kazanacağınızı anlatmak istiyoruz. İnternetin nimetlerinde yararlanarak videolar izleyin. pandispanya nasıl yapılır?, pasta kreması nasıl yapılır?, ganaj nasıl hazırlanır? Şeker hamuru nasıl figür yapılır? Bunları öğrendikten sonra evde bir kaç deneme ile harikalar yaratabilirsiniz.

Evde Pasta Yaparak Para Kazanın

Şimdi diyeceksiniz ki bu kadar pastahane varken neden benim pastamı alsınlar? Evet çünkü sizin pastanızı alacaklar hem içerisinde katkı maddesi yok, hem anne sıcaklığında bir pastanın yerini hiç bir şey tutmaz. Pasta yapmak her zaman heyecan verici ve eğlence dolu bir iştir.

Ancak fırın sesi duymadan pasta yapmak birçoğumuz için biraz zor olabilir. Ama evet, evinizde ve fırınsız da süngerimsi ve lezzetli bir pasta yapabilirsiniz. Bir ocakta lezzetli ve yumuşak bir kek pişirebilirsiniz. Tadı aynı kalır. Burada, evde fırınsız çikolatalı doğum günü pastası yapmayı öğreneceksiniz. Pasta yapma adımlarına geçmeden önce bir tarif seçmelisiniz. Sarı bir pastayla (yukarıdaki resimde) basit tutabilir veya çikolatalı şeytanın yemek pastası veya canlı kırmızı kadife pasta tarifi gibi biraz daha gösterişli bir tarif seçebilirsiniz .

Gelelim nasıl satacağınıza. Biliyorsunuz ki iyi şeyler çabuk duyulur. siz de bunun gücünü kullanarak konu komşunuza nefis pastanızı tattırarak işe başlayabilirsiniz. Ve en önemli nokta sosyal medya. havalı bir isimde bir blog ile pasta resimlerinizi paylaşmaya başlayın. Eğer imkanınız var ise işinize yatırım yapın ve bir pasta kursuna katılın. Şimdiden yolunuz açık olsun

5/5 - (Toplam Oy Sayısı: 8)

Kullanıcılar bunları da aradı

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba ben ağrıda yasiyom paketleme iş istiyorum lütfen yardımcı olun gercektem çok ihtiyacım

    1. Merhaba Şerif hanım öncelikle başvurunuzu buradana yapmıyacaksınız başvuru yap kısmından yapmanız gerekli ve şuan için ne yazık ki ağrı ili için ek iş imkanı bulunmamakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu