Evde Ek iş

Evde Kurdela işi Yaparak Para Kazanma

Genelde Büyük şehirlerde hayatını devam ettiren ve belli ortalamanın altında gelir gurubunda plan ailelerin hanımları için farklı yollardan ek iş arayışı şart olmaktadır. Ev hanımlarına yönelik ek gelir elde edilecek işlerin bir annenin öncelikli yapması gereken görevlerini yerine getirmesine olanak sağlaması gerekir. Bunu yaparken de  aile ekonomisine hatırı sayılır bir katkı sağlaması gerekir. işte bizde bu yazımızda evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları ve boş vakti olan öğrenci,işçi,memur, çalışan çalışmayan kısacası evde ek iş imkanları ile ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen herkese evde kurdela işi yaparak nasıl para kazanabileceğini bahsedeceğiz. Peki kendi kurdele  işimi yapabilirmiyim ? Bunu cevabı evet . Ekonomi durumunuzu gözden geçirin . işe başlarken olan maliyetleri devamlı olacak masrafları ve giderlerinizi gösteren bir bütçe oluşturun  planladığınız giderlerin bütün masrafları karşılandığından emin olun bunu periyodik olarak  aylık planladığınız bütün masrafları kapsamalıdır .

Evden çalışıp para kazanma

Evde Kurdela işi Yaparak Para Kazanma

Bir çok kişi evde kurdela işi yaparak para kazanma konusunda büyük başarılara ulaşmışlardır. Fakat insanın içinde bulunan aşırı para kazanma hırsından dolayı, aşırı iş alıp, bunları zamanında teslim edemedikleri için, müşteri kaybetmişlerdir. Unutmayın, hırs yapmayın ve yapacağınız kadar iş alın.

Evde Bu planlamayı yaparken gerçekçi olarak abartıya kaçmayın. Daha sonra hangi tip alıcılara hitap etmek istediğinize ve ne tür kurdelalar yapacağınıza karar verin. Devamında hitap etmek istediğiniz müşterilerin özeliklerine uygun olarak kurdelalerinizi sergileyip pazarlayabileceğiniz dükkanlar bakın. Aynı zamanda çok geniş kitlelere pazar imkanı sunan  Facebook, gittigidiyor… gibi internet sayfaları üzerinden kendinize bir hesap oluşturup kurdelalarınızı müşteri ile buluşturabilirsiniz. Kendi yapmış olduğunuz kurdelaları satmanız ve para kazanmanız zor olabilir . Ancak işe başladıktan  sonra kulaktan kulağa yayılarak kendi işinizi hangi noktalara ulaşacağına siz bile tahmin edemezsiniz .

Evde Kurdela işi Yaparak Ne Kadar Kazanılır

Para kazanmaya hemen başlamak istiyorsanız evlere kurdela işi veren firmalar ile  iletişime geçerek anlaşma yapmak sizin için doğru bir seçenek olacaktır.  Ne kadar kazanırım sorusuna cevap ise bu iş için ne kadar zaman ayırabilmenize ve çalışmanıza bağlıdır. Genel olarak söylersek çevrede bunu yapan ev hanımları ortalama  500-800 tl arasında ek gelir elde etmektedir.  Peki evde kurdeleyi nasıl yaparım ? ilgili firmaların evde yapmanız için isteyeceği kurdele çeşidi farklı olacaktır. Bu çeşitler arasında örneğin hediye paketleri , giysiler, düğün ve tören davetlileri  gibi farklı kurdeleler yer almaktadır. İş verecek olan ilgili kurdelelerin nasıl yapılacağı hakkında size bilgi verici kitapcığı göndermektedir.     is-bul.gen.tr  

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Merhaba
    Bursa’da ikamet etmekteyim.Evde kurdele işi yapmak istiyorum.El becerim oldukça iyidir.İtinayla ve istenilen sürede yapılarak teslim edilir.Acilen dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu