Evde Paketleme İşi

Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi

Günümüzde tek maaşla hiç kimsenin geçinemediği herkes biliyor. Bir çok aile fertleri evinde ek iş yaparak ailelerine azda olsa katkıda bulunmak istiyor. Evlere ek iş veren firmalar sayesinde bir kısmı iş bulabiliyor ve çalışmaya başlıyor. Bazı işler tatminkar ücretler kazandırmasa da, bazıları ise gerçek den güzel kazançlar elde etmemizi sağlıyor. Evde kulak çubuğu paketleme işi orta kazanç sağlayan işlerden biri olmakla birlikte, tüm bölge ve şehirlere iş imkanı sağlanmaktadır. Bu işi nasıl yapacağınız ve bu işi veren firmalara nasıl ulaşıcağınız konumuzun devamında yer almaktadır.

Evde kulak çubuğu paketleme işi

Evde kulak çubuğu paketleme işi
Evde kulak çubuğu paketleme işi

Bu işde zorlanılacak bir taraf bulunmamaktadır. Gerçi iş veren firmalar nasıl yapacağınızı sizlere anlatsada, bizlerde bilgi edinmeniz açısından ufak bir açıklama yapmalıyız. Evde kulak çubuğu paketleme işi için firmalar tarafından verilecek olan kulak çubuklarını belirli adetlerde kutulara koymanız gerekmektedir. Bu kulak çubukları renkli renkli olduğu için, bazı firmalar aynı renkte olanları tek kutuya koymanızı ister, bazıları ise 30 adet mavş 30 adet pembe gibi sayılar vererek ona göre paketleminizi ister.

Konumuzun başında da dediğimiz gibi, iş kolay olsa da adet olarak bu iş çok olduğu için, yetiştiremiyebilirsiniz. Bu yüzden ekip çalışmasını her zaman öneriyoruz. Yakın çevrenizde bulunan eş dost ve akrabalarınız ile birlikte hatta arkadaşlarınızıda bu iş yapımı konusunda ikna edip, birlikte çalışırsanız daha fazla paketleme işi yapacağınız için, hem fazla kazanç elde edersiniz hemde firmayı zor durumda bırakmamış olursunuz.

Evde kulak çubuğu paketleme işi veren firmalar

Bu iş için firmaların iletişim bilgilerini veremiyoruz. Yapacağınız iş başvurularına göre firmalar sizler ile iletişime geçeceklerdir. Her şehirde bu iş bulunduğundan dolayı başvurunuzu yaparken, hangi şehirde ve o şehirin ilçesindeyseniz başvuru esnasında yazmayı unutmayınız. Yoğun ilgi ve başvurulardan dolayı, herkese dönüş yapılacağı konusunda bir söz veremiyoruz. Fakat şansınızı her zaman denemenizi tavsiye ederiz. Her zaman başvurunuzu yenilerseniz iş fırsatını yakalama şansınız dahada artacaktır. Aylık olarak yapacağınız işe göre 800 ile 1500 civarı arasında para kazandıran bu işte ödemeler haftalık ve aylık olarak yapılmaktadır.

Bu iş haric diğer evde paketleme işi ilanları ilginizi çekiyor ise onlar içinde başvuru yapabilirsiniz.

Not: Web Sitemizdeki bulunan iş ilanları iş sahipleri tarafından verilmektedir. Hiç bir şekilde sizlere verilen evde ek iş , ve evde paketleme işi kategorilerinde bulunan işler için sizden para talep edilmez para talep eden firma kişi kuruluşlara itibar etmeyiniz. Saygılarımızla Evde Ek İş Ekibi.

4.5/5 - (Toplam Oy Sayısı: 30)

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. İstanbul Bahçelievler civarı evde Paketleme İşi için başvurum olacak. Dönüş yapabilir misiniz?

    1. Merhaba Web sayfamızda bulunan başvuru kısmından il ilçe telefon bilgileriniz ile başvuru yapınız.

    1. üst kısımda başvuru butonu mevcut başvuru butonuna tıkladıktan sonra formu doldurmanız gerekmektedir. Doldurulan form sadece iş veren firmalarımıza gitmektedir ve uygun görülen kişilere geri dönüş yapılmaktadır.

  2. Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim. Tekirdağ Malkara da ikamet ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu