Evde Ek iş

Evde Kibrit Paketleme işi

Bugün sizler ile Evde Kibrit Paketleme işi ve evde yapabileceğiniz diğer işlerden bahsedeceğiz. Evinizin sıcak ortamında rahat olarak para kazanmak herkesin hayalidir. Evlere verilen ek işler sayesin de eviniz de oturduğunuz yerden boş zamanlarınızı iyi bir şekil de değerlendirip bir yandan da para kazanarak aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Evde çalışmak isteyip de iş isteyenler için firmalar ek işler vermekte ve insanların evlerin de para kazanmalarını sağlamaktadırlar. Çok fazla sektörde bu tip işlerin var olması ise insanların maddi olarak daha rahat olmalarını sağlamaktadır. Bugün çevremizde ek iş yaparak geçinen birçok insan bulunmaktadır. Ev hanımının dan öğrencisine işçisinden memuruna kısacası çalışan çalışmayan paraya ihtiyacı olup da ev ortamının verdiği rahatlıkta evde oturduğu yerden para kazanmak isteyen herkesin bu isteğine cevap şu an okuyacağınız yazımızla mümkündür.

Bu yazımız da size evde yapılacak pratik işlerden olan ve herkesin yapabileceği evde kibrit paketleme işin hakkında bahsedeceğiz. Bugün birçok basit düzeyde faaliyet gösteren kibrit üretici firması, çoğunluk la üretimlerinin sonrasın da kibrit paketlemesi yaptırmak için, evlerinde çalışmak isteyen kişileri seçmeyi tercih ediyorlar. Bunun içinde özellikle evlerin de çalışmak isteyip ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına farklı bir iş piyasası doğuyor diyebiliriz. Sizlerde eviniz de oturduğunuz yerden para kazanmak isterseniz ilk olarak evde kibrit paketleme işi konumuza bir göz atıp inceleyebilirsiniz. Evinizde oturduğunuz yerden para kazanmak isterseniz bu işi yapan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Evde Kibrit işi Nasıl Yapılır

Evde kibrit işine başlayacak olan kişilerin ilk olarak bu işi yapan firmalardan işlerini evlerine almaları gerekmektedir.

Evlere kadar işi getiren firmalar size boş kutular ile birlikte kibritleri vereceklerdir. Her bir kutuya toplamda 20 tane olacak şekilde kibriti koymanız gerekmektedir. Azda olsa iki veya üç tane fazla koymanız zarar vermez. Asıl olan toplam da elinize hazır olarak verilen kibritleri kırmayarak ve zarar vermeden kutulamanız sizlerden istenir.

Evde Kibrit Paketleme işi Ne Kadar Kazandırır

Ev de kibrit paketleme işinden ne kadar kazanacağınıza geldiğin de ise tane başına ne kadar ücret verildiğine bakılır. Genellikle bu işi veren firmalar her paketlenen kibrit kutusu başına 1 kuruştan fazla vermemektedirler. Bu miktar çoğunluk la size az bir rakam gibi gelebilir. Ancak bu işin en büyük avantajı çok fazla paketleme yaparak kazancınızı yükseltebilme imkanınızın olmasıdır. Bu tamamen sizin çalışmanız la alakalı bir iştir.

Yaptığınız işin karşılığı olan para elinize ne zaman geçer sorusuna yanıt ise size verilen işin tamamı ile hazırlayıp teslim ettikten sonra ücretiniz nakit olarak elinize verilecektir. Genellikle ödemeleri hazırladığınız iş ve ürün sayısına göre vermektedirler. Ev ortamında hazırlanan işler arasında herhangi bir kazanç limiti yoktur. İlk etap da dediğimiz gibi, eğer eliniz pratik ise çok güzel paralar kazanabilir ve çok daha iyi bir gelire sahip olabilirsiniz. Bu işi ileriye götürüp ciddi anlam da iyi paralar kazanmak tamamı ile sizin elinizde olduğunu hatırlatır ve bu işe alışkın olmanızın çok iyi olacağını söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

19 Yorum

 1. Ya lutfen acil is istiyorum lutfen acil donus yapin gercekten memnun kalacaksiniz elimden geleni degil en iyisini yapacam acil donussssssss

  Evde paketleme işi

 2. Ya lutfen acil is istiyorum lutfen acil donus yapin gercekten memnun kalacaksiniz elimden geleni degil en iyisini yapacam acil donussssssss kibrit paketleme

 3. merhaba ben izmir bucada oturuyorum bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

 4. Merhaba
  Bursa’da ikamet etmekteyim.Evde kibrit paketleme işi yapmak istiyorum.El becerim oldukça iyidir.İtinayla ve istenilen sürede yapılarak teslim edilir.Acilen dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

 5. Merhaba,
  Balıkesir/Edremit’te ikamet etmekteyim. Evde kibrit paketleme işini büyük bir titizlikle ve zamanında sorunsuzca kargolayarak bu işi yapabilirim. 3 kişilik ekibim var ve işe çok ihtiyacım var. Tüm vaktimi evde geçirdiğim ve çocuğum da olmadığı için bu işe yoğun konsantre olabileceğimi düşünüyorum. İlgilenir geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.
  İyi günler dilerim.

 6. merhaba uzun zamandır bunun gibi işleri yapıyorum. bu işi en iyi şekilde yapabileceğime inanıyorum istanbul esenyurtta oturuyorum.

 7. Acil is istiyorum nolur yalvariyorum artik is istiyorum niye donmuyolar anlamiyorum istanbul eyup

 8. Nevsehirde oturuyorum lütfen çalışma imkaninizdan yararlanmami saglarmisiniz çalışmak istiyorum rica ediyorum

 9. Merhaba lar İstanbul uskudarda oturuyorum.bu ise ihtiyacım var daha önce yaptim..tel 05519774639

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu