Evde Paketleme İşi

Evde Kapı Süsü İşi

Kapı Süsleme İşi Yaparak Ek Kazanç

Evde Kapı Süsü işi

Yeni bir evde ek iş modeli ile yine sizlerleyiz. Hem keyifli zaman geçireceksiniz, hemde bu boş vakitlerinizi paraya dönüştüreceksiniz. Ev hanımlarının yüzde 80 i gerek aileden dolayı gerekse çocuklardan dolayı herhangi bir yere bağlı olarak çalışamamaktadır. Bu yüzden evde yapabileceği ek işler aramaktadır. Bu konumuzda onlar için evde kapı süsü işi ile para kazanmaya değinmektedir. Bu iş nasıl yapılır nelere dikkat etmek gerekli ve ne kadar kazanacağınız, konumuzun devamında yer almaktadır.

Evde Kapı Süsü işi

Süs ve dekor eşyası satan bir çok firmada bu türden kapı süsleri mutlaka görmüşsünüzdür. Bizlerin ilgisini çeken kısım sadece ne kadar güzel olduklarıydı. Belkide hiç kimsenin aklına, bu süsleri kendilerinin yapması aklına gelmedi. Ama bu işleri yaparak para kazanan ve ailesine katkıda bulunan o kadar çok kişi var ki. Peki neden sizler bu kişiler arasında yer almıyorsunuz.

Bizler sizler için, evde çalışarak para kazanma yollarını anlatırken, herhangi bir firmaya bağlı kalmadan çalışabilmeniz için, yayınlanan iş hakkında nasıl yapacağınızı açıklayan videoları da paylaşacağız. Videolarımızı izleyerek o işi nasıl yapacağınızı görebilirsiniz. Takıldığınız sorularınızı yorum atarak bizlere sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Evde kapı süsü işi yapmak ilk zamanlar zor gelse de daha sonradan eliniz alışacağı için, daha hızlı yapabilirsiniz. Üretmiş olduğunuz bu süsleri isterseniz pazarlarda kendinizde satabilirsiniz, isterseniz bu tür malzemeleri satan firmalara toptan olarak ta verebilirsiniz.

Evde Kapı Süsü işi Veren Firmalar

Yukarıda bahsettiğim gibi bu firmaları, kendinizde bulabilirsiniz. Fakat ilerleyen zamanlarda bu firmalar ile bizlerde irtibata geçeceğimiz için, bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız, konu altına yorum atarak ön başvuruda bulunabilirsiniz.  Eğer yaşadığınız şehirde bu tür iş yaptıracak firmalar olursa sizler ile irtibata geçeceklerdir.

En kötü kapı süsünün 10 TL olduğunu düşünürsek 10 adet yapsanız günde 100 Lira kazanırsınız. Buda ayda 3000 TL para yapar. Hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz, hemde yatırım yapabilirsiniz. Bu tür işler yaparak evlerini geçindiren bir çok kişinin varolduğunu unutmayalım.

İşini özenle yapan herkes ile anlaşılan firmalar tekrar çalışmak isteyeceğinden dolayı, hızlı çalışmaktan çok özen göstermeye dikkat ederseniz, her zaman kazanan sizler olursunuz.

4.9/5 - (Toplam Oy Sayısı: 10)

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Merhaba Web sayfamızda bulunan başvuru kısmından il ilçe telefon bilgileriniz ile başvurunuzu yapınız geri dönüş sağlanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu