Evde Ek İş İmkanı

Evde Kanaviçe Yapım işi

Evde Dikiş ve Nakış Yaparak Ek Kazanç Sağlayın

Çarpı işi, etamin işi gibi adlarla da bilinen kanaviçe tekniği anneannelerimizden günümüze kadar gelen bir nakış türüdür. Kızların çeyiz sandığında çok çeşitli kanaviçe işlemeleri bulunur. Bir ara bu tür çeyizler yapılmaktan veya kullanılmaktan vazgeçilse de, günümüzde yeniden moda oldu. Çok şık ve nadide örtüler, havlular, panolar, pikeler kanaviçe tekniği ile işleniyor. Günümüzde el emeği işlerin farklı şekillerde kullanılmasıyla yeni süsleme trendleri arasına giren kanaviçe yeni bir ek iş olanağı da olmaya başladı.

Evde Kanaviçe Yaparak Para Kazanın

Evde kanaviçe işleme işi ünlü markaların dekoratif ev tekstili ürünleriyle yeni bir sektör oldu. Büyük firmalar mağazalarında nakışlı ürünleri peynir-ekmek gibi satmaya başlayınca kadınlara el işi kanaviçe ürünler yaptırmaya başladılar. Evde çalışan kadınlara yaptırdıkları işlemeleri mağazalarında iyi paraya satarak modanın da giderek yayılmasına ön ayak oldular. Yeni ev tekstili trendi olan kanaviçe süslemeleri bazen lavanta keselerinde arma, bazen doğum günü havluların da süsleme, bazen örtülerde karşımıza çıkıyor. Pikeler, yatak örtüleri havlular veya panolarında kullanılan kanaviçeler ev kadınlarına da iş imkanı oluyor.

Evlere etamin işi, kanaviçe işi veren firmalar veya çeyiz mağazaları Evden çalışabilecek, el işleri yapmayı seven kadınlar reklamlardan, İnternet’ten veya bu işi yapan kadınlar aracılığı ile bu firmalardan iş alıyor.
Evde oturarak bu işi zevkle yapan hanımlar iyi de para kazanıyor. Büyük markalar evde nakış işleyen kadınları bulup parça başı iş veriyorlar. Bu işi evde yapmak için kanaviçe işleme işi veren firmalara veya markalara yaptığınız bir numuneyi göstererek iş isteyebilirsiniz. İnternet’le arası iyi olanlar, kendi el emeklerini İnternet’ten de pazarlayabilir. çeyiz mağazaları da

Evde Nakış Dikişi İşi Evde Ek İş İmkanı

Nakış işi veren kişilere parça başı iş yapan kadınlar ek gelir kazanabiliyor. Ancak daha çok para kazanmak için de ürünleri hazırlayıp kendi imkanlarınızla satmayı deniyor.

Evde nakış işi yaparak zevkle para kazancı da iyi işlerden birisi. Bu işi yapanlar genellikle orta yaşlı kişiler olduğu için dışarıda iş bulma imkanları da olmuyor. Bu nedenle oturdukları yerden evde çalışarak para kazanmak isterseniz siz de bu işi yaptıran ev tekstili markalar ve kişilere ulaşarak iş isteyebilirsiniz. Eğer elinizde dikişte geliyorsa İnternet’ten gördüğünüz modelleri önce işleyip, sonra dikerek kendiniz hazırlayıp satarak daha çok gelir elde edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu