Evde Ek iş

Evde iş imkanı ve Ek iş ilanları

Evde yapılabilecek o kadar çok evde iş imkanı var ki, insanlar hala işsizlikten bahsederken, şöyle durup bir düşünüyorum. İnsanlar acaba gerçekten para kazanmak istemiyorlar mı , yoksa gerçek den yapacak bir iş bulamıyorlar mı?

Bu soruya şöyle bir cevap vermek istiyorum, aslında bu tür makale ile vaktinizi çalmak isteme ama, bu seferlik affedin. Zamanında eskişehir sıcak sular da, bu dediğim yeri eskişehir li olup ta bilmeyen yoktur. Ayakkabı boyacılarının bulunduğu yerde, bacakları olmayan , şuan yaşıyormu bilmiyorum tabi, yaşıyor isede Allah uzun ömür versin, bir abimiz vardı. Kendisinden başka evi idare edebilecek kimsesi olmadığı için, yarım hali ile evine ekmek götürmeye çalışıyordu. Fakat vücudu yorgunluğa fazla dayanamadı ve hasta oldu, uzun bir müddet, boya sandığında göremedik onu, sonradan duyduk ki, evinde lüle taşı ile tesbih yapmaya başlamış. Lüle taşı kolay şekil alabilen bir taş olduğu için, eski işinden hem daha fazla kazanıyormuş hemde daha fazla enerji harcıyormuş

Yukarıda bahsettiğim gibi, etrafınıza bakın, neler yapabilirsiniz, neler kullanabilirsiniz. Bir kaç örnek vererek aşağıya sıralayım isterseniz.

Evde iş imkanı ve Ek iş ilanları

Ev hanımı olup ta örgü bilmeyen yoktur sanırım, hadi diyelim bilmiyorsunuz, bu konuyu okuyabildiğinize göre, elinizin altında bir internet var demektir.  Youtube ve facebook gibi sosyal sitelerde bir çok video mevcut, kullanacağınız malzemelerden tutunda, öreceğiniz örgünün,dantelin yada ne yapacaksınız, saniye saniye sesli anlatımları mevcut. Açın izleyin.

Yaptığınız örgüleri nerede satacaksınız, nasıl müşteri bulacaksınız, gibi sorunlarda var sanırım. Aynı şekilde sitemize yorum olarak yaptığınız işi ve iletişim bilgilerini yazın, yada facebook fan sayfamıza, yaptığınız işlerin resimlerini gönderin, bizler sizin için satışını da gerçekleştirebiliriz.

Bu kadar yazmış iken bir örnek de erkekler için evde iş imkanı verelim.

Arkadaşlar elinizde az bir miktar para var ise, toptancılardan ucuz çakmaklardan alın, 25 kuruş -30 kuruş civarı, bayanların yazma ve tülbentlerde kullandığı boncuklardan alın , ne kadar renkli alırsanız o kadar iyi, bunları ne yapacağız diyenler oluyordur. Youtube üzerinden çakmak işleme videolarına bakın, gerçek den çok kolay ve sizlerde yapabilirsiniz.

Siz işleri yapın, satış kısmını bizlere bırakın. Sayfanın altından yorum atın, yaptığınız işlerin resimlerini gönderin, iletişim bilgilerinizi yazın.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. istanbul kocamustafapaşa kalem montaj yada düğme paketleme desteğinizi rica ederim

  2. Keçe üzerine sayfam var her türlü işe yatkınlığım ve becerim mevcuttur. Yalova’da yaşıyorum uygun olabilecek evde bir ek iş arıyorum..oyuncak orgüde yaptım ve verdim isteye bağlı yapmaktayım ,model ve tercih edilirse yapabilirim . her türlü el becerisi konuda kendimi yetiştirdim burada saymak ayıp olur.. kalifiye eleman aramakta iseniz sorunsuz yardıma hazırım..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu