Evde Ek iş

Evde Galoş Paketleme işi

Evde Galoş Paketleme ile Ek Kazanç

Okulların açılması ile birlikte, bir çok aile okul masrafları ile birlikte ev geçindirmenin ne kadar zor olduğunu bilirler. Bu yüzden evde galoş paketleme işi ile ek gelir sağlayarak ailenize maddi anlamda katkıda bulunabilirsiniz. Kazanç olarak ne kadar kazanacağınız konusunda bir şey demek doğru olmaz. Tamamen el hızınıza bağlı olarak kazancınızda artabilir.

Evde galoş paketleme işi nasıl yapılır

Çok önceden hastanelere aileler galoş yapıp veriyordu, bu işi daha önce yapmış olan kişiler hatırlayacaktır. Fakat gelişen teknoloji ile birlikte herşey fabrikasyon ortama döküldüğü için malesef bir çok kişi ekmeğinden oldu diyebiliriz. Şuan ki durumda da bu işi fabrikasyon ortama dökenler, üretmiş oldukları galoşları paketleme amacı ile evlere ek iş vermektedirler. Çuvallar halinde gelen galoşlar birer çift ayrılarak paketleme işi gerçekleştirilir.

Kullanacağınız ve gerekli olan herşey sizlere iş veren firma tarafından sağlanmak durumdadır. Eğer ki firma sizlere kullanacağınız malzemeleri temin etmezse, bu malzemeleri sizlerin karşılamanızı isterse, bu malzemelerin ücretini sizlere ödemek zorundadır.

Yapılacak olan işler firmanın zarara uğramaması için zamanında ve eksiksiz teslim edilmesi gerekmektedir. Yetişmeyecek işlerden dolayı siz sorumlusunuz. Bunun için ekibinizi sağlam kurmalı yada işi alırken yetiştirebileceğiniz kadar almanız gerekmektedir.

Yapılan işlerin teslimi sonrasında firma size anlaştığınız ücreti ödemek zorundadır. Ödeme yapmama gibi bir durum söz konusu olamaz. Yinede işinizi garantiye almak adına iş başlangıcında sözleşme yapmanız önerilir.

Nasıl Başvurabilirim.

Bundan 2 hafta önce facebook fan sayfamızdan bir çok iş kolunun paylaşımını yapacağımızı siz değerli takipçilerimize duyurmuştuk. Galoş paketleme işi gibi bir çok paketleme işi veren  firmaların ilanlarını sitemizde yayınlayacağız.

Bu işe başvurmak için aşağıdan yorum olarak ad soyad ve mail adresinizi yazarak sistemimize kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Evlere ek iş veren firmalar, şehirlere göre farklılık göstermiş olduğundan dolayı, bulunduğunuz il ve ilçeyi yazmayı unutmayınız.

Bu İşe Oy Ver

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Merhaba, üniversite öğrencisi olduğumdan çalışamıyorum. Annem de ev hanımı ve küçük kardeşim olduğu için çalışamıyor. Eğer bu iş olursa birlikte çalışacağız ve ev ekonomisine katkıda bulunacağız.

    1. yapmak istediğiniz işe karar verip üst kısımda bulunan başvuru butonuna tıkladıktan sonra formu doldurmanız gerekmektedir. Doldurulan form sadece iş veren firmalarımıza gitmektedir ve uygun görülen kişilere geri dönüş yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu