Evde Paketleme İşi

Evde Çorap Paketleme

Bu anlamda evde çorap paketleme iş imkanı, getirdiği kazanç üzerinden yorumlandığı zaman tercih edilebilir bir noktada değerlendirilir. Bu yazımızda sizler için evde iş imkanlarından bahsedeceğiz. Son zamanlarda ekonomik anlamda içinde bulunduğumuz zor günler, insanlar için yeni iş arayışlarına neden olmaktadır.

Ekonomik anlamda zor günler geçirdiğimizi düşünürsek, yeni iş imkanlarını değerlendirmek, bunlar üzerinden gelir yöntemleri oluşturmaya çalışmak anlaşılabilir bir durumdur. Evde çorap çorap paketleme yaparak ayda 7.500 tl kazanç işini de bu anlamda değerlendirmek gerekiyor.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓


Evde Çorap Paketleme Nasıl Yapılır

Çorap paketleme işi, birçok farklı şekilde yapılabilir. Ancak, genellikle şirketler size belirli bir talimat ve malzeme sağlayacaklardır.

Burada genel bir çorap paketleme işi süreci verilmiştir:

 1. Şirketin size sağlayacağı talimatları okuyun ve talimatlara uygun şekilde paketleme yapın.
 2. Şirketin size sağlayacağı malzemeleri kullanarak çorapları paketleyin. Bu malzemeler arasında paketleme poşetleri, kutular, etiketler ve diğer gereçler olabilir.
 3. Çorapları doğru şekilde paketleyin. Şirket genellikle nasıl paketleme yapılacağı hakkında size talimat verecektir. Bazı şirketler, çorapları paketlemek için sadece bir poşet kullanırken, bazıları kutular veya farklı ambalajlar kullanabilir.
 4. Paketlenen çorapların sayısını ve paketlerin içeriğini doğrulayın.
 5. Şirketin size verdiği tarihte paketleri teslim etmek için hazır olun.

Çorap paketleme işi yaparken, talimatlara uygun olarak çalışmanız ve hızlı bir şekilde çalışmanız önemlidir. Ayrıca, işi doğru bir şekilde yaparak şirketin müşteri memnuniyetini sağlamanız gerekmektedir.

Evde çorap paketleme işi nasıl yapılır sorusu, herhangi bir konuda uzmanlık gerektiren bir iş değildir. Yapılması gereken işin son derece basit ve kolay olduğunun altını çizmek gerekiyor. İş veren tarafından gönderilen çorapları çift olarak ayırmanız ve sonrasında bunu paket haline getirmeniz gerekir. Her paketleme başı belli bir ücret kazanabilirsiniz. Herhangi bir ağırlığı zorluğu olmaması, beden kuvvetine gerek duyulmaması gibi noktalar, insanların bu işi yorulmadan tamamlamasına neden olmaktadır.

Evde yapabileceğiniz pek çok sayıda iş imkanı olduğunu ifade edebiliriz. Bunlar arasında kişinin kendi ihtiyaçlarına, yeteneklerine göre iş seçmesi son derece önemlidir. En önemli kriter ise kişinin zaman ücret performansıdır. Eğer az zamanda, miktar olarak yüksek kazanç elde ederseniz doğru yolda olduğunuzu söyleyebiliriz.

Evde Babet Çorap Paketleme işi

Yeni bir iş imkanı yeni bir iş fırsatı olan evde çorap paketleme işi yaparak aylık 7500 TL kadar kazanç sağlayabilir ev ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Evde ek iş imkanı veren firmaların web sitemiz üzerinde ek iş imkanı sunmaya devam ediyor günde 3 saat evde çorap paketleme yaparak 7500 tl kazanç sağlayabileceğinizi unutmayın. İstanbul, Ankara ,Bursa İzmir, Balıkesir ve son olarak eskişehir illerimize paketleme işi veriyoruz. Bu iş için şuan için 120 ekip arkadaşına ihtiyacımız var başvurularınızı yapın ve sizlere dönüş sağlamamızı bekleyin.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓


Evde Çorap Paketleme iş ilanları

Evde çorap paketleme iş ilanları üzerinden kendinize en uygun işi bulabilirsiniz. Bir çok iş veren, evlerde yapılacak işler için eleman ararlar. Bunun ana nedeni iş veren için sigorta yükü olmamasıdır. Çalışan kişi bunu hem ek iş olarak hem de tam zamanlı bir iş olarak tercih edebilir.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓Evde paketleme işi için herhangi bir yaş sınırı olmaması da önemli bir artıdır. Bu sınırın olmamasının nedeni ise beden gücüne ihtiyaç duyulmuyor olmasıdır. Herkesin rahat bir şekilde yapabileceği evde çorap paketleme işi hakkında bilgi almak ve buna göre net değerlendirme yapmak için sitemizi takip etmeye devam edin. Paketleme işleri ve çok daha fazlası sayesinde, kısa süre içinde kazanç elde edebilirsiniz.

Evde çorap paketleme işi veren bazı şirketler olabilir. Ancak, bu tür işlerde sahtekarlık yapma riski yüksek olduğundan, dikkatli olmanız ve güvenilir bir şirket bulmanız önemlidir.

Birçok dolandırıcı, evde çorap paketleme işi için insanlardan para talep edebilir veya ücretlerini ödemeyebilir. Bu nedenle, bu tür işler için önceden araştırma yapmanız ve şirketin güvenilirliğini doğrulamanız önemlidir.

Ayrıca, evde yapabileceğiniz başka iş seçenekleri de araştırmanız faydalı olabilir. Örneğin, evde bez bebek yapımı, evde kına paketleme, veya online öğretmenlik gibi diğer evde çalışabileceğiniz işler bulunmaktadır. Bu tür işler, çorap paketleme işine göre daha güvenilir ve kazançlı olabilir.

evde çorap paketleme işi

Çorap Paketleme Yaparak Ne Kadar Kazanırım

Çorap paketleyerek ne kadar kazanabileceğiniz, çalıştığınız şirketin ödeme politikasına ve paketleme işinin karmaşıklığına bağlıdır. Genellikle, evde yapılan paketleme işleri saatlik olarak değil, işlenen ürün adedine göre ödeme yaparlar.

Bazı şirketler, paket başına ödeme yaparken, diğerleri paketlenen ürünlerin sayısına göre ödeme yaparlar. Bazı şirketler, paketleme işi için sabit bir ücret belirleyebilirler. Bu nedenle, çalışacağınız şirketin ödeme politikasını önceden öğrenmeniz önemlidir.

Ayrıca, evde yapılan paketleme işleri genellikle yarı zamanlı veya tam zamanlı bir iş olarak kabul edilmez ve kazançları tam zamanlı bir işe göre daha düşük olabilir. Bu nedenle, evde paketleme işi yaparak geçim sağlamak mümkün olmayabilir.

Tüm bu nedenlerden dolayı, evde paketleme işlerinin kazancı, kişiden kişiye değişebilir ve net bir rakam vermek zordur. Ancak, araştırmalarınızı yaparak, güvenilir bir şirkette çalışarak ve verimli bir şekilde çalışarak kazancınızı artırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

21 Yorum

 1. Kapora olmaksızın kişisel bilgilere ürün öncesi erişim gerekmiyor ve iş teslimi esnasında elden hak alınıyorsa günde en az on saatim boşta

  1. Bizim böyle bir talebimiz hiç bir zaman olmadı olmayacakta bu şekilde türeyen bir dünya web sitesi mevcut siz değerli ziyaretçilerimizin kapora tc kimlik bilgileri adı altında iş önce böyle bir talebimiz olmadı olmayacak iş öncesi sizlerden tc kimlik numarası vs bilgileri isteyen firma görünümlü kişi ve kuruluşlara itibar etmemeniz bu tür sitelerin tek amacı var sizleri dolandırmak ve adınıza hesap açıp illegal işlemlerde bilgilerinizi kullanmak bizler sadece sizlerden sizlere ulaşabilmek adına telefon numaranızı mail adresi iletişim bilgilerinizi istemek ve ilgili ilana başvuru gerçekleştirmeniz lütfen sizlerde bu tür sitelere itibar edip duygularınızı sömürülmesine ve dolandırılmanıza müsaade etmeyiniz ! evdeekis.net yönetimi

  1. Merhaba Melek; Öğrenci kotası şuan için maalesef dolu bir sonraki başvuru için beklemede kal web sitesine abone olmayı unutma!

  1. Web sitesinde bulunan hemen başvurun kısmından başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 2. Merhaba Ankara’da yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.İstenilen süre içinde teslimat gerçekleştirebilirim.Dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Yaşadığınız il ilçe adınız soyadınız ile birlikte başvurmak istediğiniz iş ilanı sayfasından hemen başvurun kısmından yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra lütfen mail adreslerinizi kontrol edin dönüşler mail adresine yapılmaktadır bundan dolayı ek iş başvuru yapanların bir çoğu doğru mail adresi yazmadıklarından dolayı dönüş yapılamıyor bundan dolayı gerçek iş sahiplerine dönüş yapılamıyor.

 3. Mrb öğrenciyim ve işe ihtiyacım var paketleme işinde de iyimdir geri dönüş olursa çok sevineceğimi belirtmek isterim

  1. Yaşadığınız il ilçe adınız soyadınız ile birlikte başvurmak istediğiniz iş ilanı sayfasından hemen başvurun kısmından yapabilirsiniz.

 4. Sakarya’da yasiyorum bütçeme katkı olsun diye paketleme işi almak istiyorum eve yardımcı olurmusunuz

  1. Yaşadığınız il ilçe adınız soyadınız ile birlikte başvurmak istediğiniz iş ilanı sayfasından hemen başvurun kısmından yapabilirsiniz.

 5. Selamün aleyküm merhabalar adım tuğçe yeni evliyim durumum sıkışıklık olduğundan dolayı bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

  1. Aleyküm selam tuğçe hanım lütfen numaranızı buradan yazmayın yorumunuzu güncelledim ve numaranızı kaldırdım; bu kısımdan başvuru yapılmıyor ilgili işin sayfasında hemen başvurun butonuna tıklayarak ilgili ilana başvuru gerçekleştirebilirsiniz çıkan formu doldurun ve kısa içerisinde sizlere mail yolu ile dönüş sağlanacaktır unutmayın ki yüzlerce başvuru var ve dönüşler geç oluyor.

  1. Nazlıcan Hanım; Başvurunuzu buradan değil sayfa içerisinde başvuru butonuna tıklayarak yapabilirsiniz doğru şekilde yaptığınız takdirde sizlere dönüş yapılacaktır.

 6. İhtiyacım var evde iş yapmak istiyorum lütfen bir den fazla üye oldum başvuru yaptım ama sonuç yok

 7. teşekkür etmek için bu yorumu yazma gereksinimi duydum açıkcası farklı sitelerde dolandırıcılara kapora parası ve sigorta parası adı altında çok para kaptırdım burada bir kaç iş için başvurduktan yaklaşık 1 hafta 10 gün sonra tarafıma bir mail geldi ve iletişim bilgilerimi alınıp hemen telefonda görüştüğüm merve hanım ödeme ve iş detaylarını anlattı ardından firma kendi aracı ile gelip 550 adet çorap getirip evraklar ile birlikte bana teslim etti çorap paketleme işini yaptıktan sonra teslim etmem gereken günde teslim ettim ve aynı gün için de ödememi yaptılar herkese teşekkür ederim.

  1. Cemile hanım biz teşekkür ederiz yardımcı olabildiysek ancak firma çalışanlarımız ve kişisel bilgilerimizi lütfen yorum yaparken bir daha yazmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu