Evde Ek iş

Evde Çorap Katlama işi

2020 Evde Çorap Katlama işi

Sizde evde oturmaktan sıkıldınız ve paraya ihtiyacınız varsa, evde çorap katlayarak para kazanabilirsiniz.Evde çorap katlama  işi nedir ? nasıl yapılır ?

Evde çorap katlama işi, üretici firmanın size göndermiş olduğu belirli sayıdaki çorapları,  katlayıp paketleyip daha önceden firma ile görüşmede belirlenen tarihlerde, tekrar firmaya gönderilerek iş veren firmanın da sizinde kazançlı çıkacağınız eğlenceli ve çok fazla yorulmadan güzel getirisi olan bir iştir.

Evde çalışarak hem ailesine destek olmak, hemde kendine harçlık çıkarmak isteyen, bir çok bayan bulunmaktadır. Evde çorap katlama işi de bu türden iş arayanlar için mükemmel bir fırsattır. Sizde evden çalışmak, oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız evde çorap katlama işi size, hem ek bir gelir sağlar, hemde keyifli zaman geçirmenize yardımcı olur. Katladığınız çorap başına 0.06 ve 0.10 kuruş arasında değişen fiyatlar verilmektedir. Bu sizin iş veren firma ile bire bir görüşmenizde netleşecek bir fiyattır.

Evde çorap katlama işinde günlük,  1000 çorap katlayarak aylık 1500 tl ve üzeri rakamlar elde edebilirsiniz. Bu işi bireysel yada kendi kurduğunuz bir ekip ile yapabilirsiniz. Evde çorap katlama işinde gereken malzeme, üretici firma tarafından temin edilir, eğer üretici firma gereken malzemeyi temin etmezse bunun ücretini öder.

Evde Çorap Katlama işi Başvuru

Sizde bu işi yapabileceğinize inanıyorsanız aşağıda bulunan yorum bölümüne kısa bir tanıttım mesajı ve iletişim bilgileri bırakabilirsiniz. Evden çorap katlama işi veren İller aşağıda liste halinde verilmiştir.. Bu İllerde ikamet ediyorsanız sizde bu getirisi güzel ve kolay işten yararlanabilir evinizden çıkmadan para kazanıp aile bütçesine katkı sağlayabilirsiniz.

Evden çalışarak para kazanmak için sitemizdeki diğer iş ilanlarına da bakabilirsiniz.

Bu işin yapılabilmesi için, öncelikle ürünlerin ütülenerek ve deforme olanların ayrılması gerektiğini unutmayın. Dalgınlıkla size söylenmese bile, işveren firma tarafından ütü tezgahı ve nasıl yapacağınız hakkında gerekli bilgileri edinmenizi öneriyoruz.

Bir çok kişi önce bu şekilde işe başlayarak daha sonra kendileri iş alımına başlamışlardır. Çorap fabrikalarında tezgah altı çorap diye tabir edilen, az hatalı dahi olsa ayrılan çorapları kilo hesabı satın alarak, diğer işlemleri yani ütü, kaplama ve kılçık işlemlerini halledip, halk pazarlarında satabilirsiniz.

Bu İşe Oy Ver

Kullanıcılar bunları da aradı

İlgili Makaleler

17 Yorum

  1. Merhaba
    Bursa’da ikamet etmekteyim.Evde çorap katlama işi yapmak istiyorum.İki kişiyiz.El becerimiz oldukça iyidir.İtinayla ve istenilen sürede yapılarak teslim edilir.Acilen dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler.

  2. Lütfen evde iş istiyorum çok ihtiyacımız var Kocaeli Kartepe Köseköy’den yazıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  3. Ben Manisa gölmarmaradan ferah lütfen yardımcı olurmusunuz ihtiyacım var rica ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu