Evde Ek iş

Evde Çerçeve işi Yaparak Para Kazanma

Evde çalışarak para kazanmak isteyen ev hanımları, öğrenciler. Sürekli olarak aldığı sabit maaşını, günümüz ihtiyaçlar ekonomisinde eritip evde ek iş isteyenler veya aldığı maaşla kıt kanaat geçinip de bir ek iş olsa fena olmaz diyenler. Bu yazımızda size evde çerçeve işi yaparak para kazanma yollarını ve evlere çerçeve işi veren firmalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Evde çalışmak isteyenler için ilgili firmalar ek işler verip ihtiyaç sahibi insanların para kazanmalarını sağlamaktadır. Bugün çok sayıda sektörde bu tip işlerin var olması insanların parasal olarak daha rahat nefes almalarını sağlamaktadır. Yakın çevremize baktığımızda evde ek iş imkanları ile uğraşıp bu işten para kazanan kişileri ilk başta göremeyebiliriz. Bunun nedeni çok basittir. Çünkü sözünü ettiğimiz ek işlerin hepsi basit ve ev ortamında yapılacak işlerdir .

resim çerçevesi yaparak para kazanma

Bu yazımızda size evde çerçeve işi yaparak para kazanma yollarını anlatacağız. Resim çerçeve  işi evinize çok rahat bir şekilde ilk başta günlük üç veya dört saatlik zamanınızı harcayarak başarılı olabileceğiniz ek işler arasındadır. Evinizde yapabileceğiniz resim çerçeve işi için önceden almanız gereken bir eğitim yoktur. Ama ben el becerilerimi geliştirmek istiyorum derseniz bunun için düzenlenmiş halk eğitim  kursları bulunmaktadır.

Resim çerçevesi işi yaparken parça başı iş yapmaya çalışın. Çünkü bu sayede gider olarak maliyetiniz düşük olacaktır. Bu da sizi maddi olarak rakiplerinize karşı daha güçlü kılarak rekabet gücünüzü arttıracaktır. Çerçeve yapma işinde bir önemli konuda yapmış olduğunuz ürünleri müşteriye sunmadan önce üzerine fiyat etiketi koymanızdır. Eğer ki fiyatı en sona bırakırsanız alıcıyla aranızda bu sebepten dolayı problemler çıkabilir. Kimse böyle bir sorunla yüz yüze gelmek istemez. Resim çerçeve işini yapmak için kendize çalışma yeri olarak geniş bir masa hatta üzerinde rahat çalışabileceğiniz geniş bir tezgah ayarlamanız faydalı olacaktır.

evde çerçeve işi yaparak para kazanma için gerekli malzemeler

Peki resim çerçevesi yaparak para kazanma işine başlamak için ihtiyacınız olan malzemeler nelerdir.  Bunlar herkesin kolayca elde edebileceği çerçeve askısı, zımba, yapıştırıcı, bant, testere, zımpara gibi araçlardır. Yapmış olduğunuz ürünlerin pazarlama safhasında müşterilerin rahatlıkla anlayabileceği bir fiyat çizelgesi  listesi mutlaka bulundurun. Resim çerçevesi işini sağlıklı yürütmek için bu işle alakalı galeri, dükkan ve kişilerle kuvvetli ilişkiler kurun  Evde resim çerçevesi yaparak para kazanma işi zahmetli görünse de tatmin edici ve karlı bir ek iştir. Eğer ki evde resim çerçeveleyerek para kazanma işinde tam anlamıyla başarılı olmak istiyorsanız mutlaka işinizde araştırmacı olun ve rekabetin ve rakiplerinizin olduğunu sakın unutmayın.

Son olarak yapmış olduğunuz işte özgün olursanız ilk tercih edilirsiniz. Bunun için her çerçevede kendinizi yenileyerek farklı tasarımlar yapmaya dikkat edin. Resim çerçeve işi evde yapılarak para kazanılacak uygun ve zevk alacağınız işlerden biridir.

Daha fazla evde iş imkanı ve evlere iş veren firmalar hakkında bilgi almak için, fan sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

 

Bu İşe Oy Ver

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. evde iş imkanından bende yaralanmak istiyorum kece işlerine merakım vardır iş imkanınızı gördüm ve basvuru yapmak istedım ilginiz icic teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu