Ek GelirEvde Ek iş

Evde Çakmak Etiketleme işi

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz yeni bir ek iş imkanı ile sizlerleyiz. Promosyon firmalarından gelen yoğun talep üzerine açtığımız bu başlık altında başvurularınız değerlendirilecektir. Tercihen ekibi olan başvuru sahipleri seçilecektir. Yapmanız gereken yaşadığınız ili, çalışacak kişi sayısını ve mail adresinizi içeren bir başvuru yapmanız. Evde çakmak etiketleme işi için detaylı bilgi için konumuzun devamını okuyunuz.
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓


Evde çakmak etiketleme işi

Evde çakmak etiketleme işi

Evde çakmak etiketleme işi ile ek gelir sahibi olmanız oldukça kolay ve kazançlı olacaktır. Yapmanız gereken size gelen çakmaklara verilen etiketleri yapıştırma işidir. İşin detaylarını işveren sizlere aktaracaktır. Bu işi yaparak aylık 1500-1750 TL arası gelir sahibi olabilirsiniz. Maliyeti ve masrafı olmayan işlerden biridir sadece el alışkanlığı ve zaman ister. Evden ek iş yaparak para kazananların sayısının gittikçe arttığı şu günlerde her gün yeni iş imkanları ekleyerek sizleri de iş sahibi yapma isteğindeyiz.

Evde ek iş yaparak evde geçen boş zamanınızı para kazandığınız zamana çevirirsiniz. Bu sayede ev ekonominize hiç de azımsanmayacak bir destek olursunuz. Maaşı yetmeyen aileler, hiç geliri olmayıp çalışma durumu olmayan kişiler için, öğrenciler için çok iyi bir imkandır. Çalışma zamanını tamamen sizin belirleyeceğiniz ve evinizin rahatlığında çocuklarınızı ihmal etmeden çalışabilir, para kazanabilirsiniz. Evde ek iş olarak başlayan sonrasında sürekliliği gelen bir çok başvuranımız vardır.

Çakmak Etiketleme işi veren firmalar

Bu iş ilanımızda il sınırlaması yoktur. Her ilden gelen başvurular değerlendirilecektir. Başvurular elenirken en önemli unsurlardan bir tanesi sosyal medyada ilanımızı yayınlamanız. Sosyal medyada ilanımızı yayınlamanız halinde başvuru önceliği tanınır.Bu tüm ilanlarımız için geçerlidir. Yapabileceğiniz her iş için başvuru gönderebilirsiniz bunun için bir sınırlamamız yoktur.

Facebook fan sayfamız ve internet sitemiz sürekli günceldir. Bırakacağınız başvurular mutlaka incelenir ve süresi geçen ilanlar sitemizden kaldırılır. Bu sayede sayfalarımız güncelliğini korur. İşverenlerin talepleri doğrultusunda ilan açtığımız için işveren ve ek iş isteyen kişileri doğru olarak bir araya getirme fırsatı sağlıyoruz. Böylece iş konuları gerçekten o işi yapacak başvuru sahiplerine ulaşmış oluyor.

Evde Çakmak Paketleme İşi

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓Çakmak paketleme yaparak para kazanmak çakmak başına alacağınız ücret ile aylık 500 ila 1000 tl arasında bir kazanç elde etmeniz mümkündür. Tabi ki bu çakmak paketleme hızınız arttıkça kazanılacak ücrette çalışma hızınızla doğru orantıda artacaktır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun evde çakmak paketleme işine başvuru yapabilirsiniz. ilgili üretici firmalar size dönüş yaparak ellerindeki montaj ve paketleme işinden yararlanmanızı sağlıyacak ve geri dönüş yapacaktırlar.

Çakmak paketleme deneme süresi içerisinde başarı gösteremezseniz bile yapmış olduğunuz çakmakların ücretleri yapılan anlaşmalara uyularak tarafınıza eksiksiz şekilde ödemeniz yapılmaktadır. Buradaki en önemli faktör yaptığınız çakmak paketleme işinin düzgün ve verilen şemaya uygun şekilde olmasıdır. Bundan sonrası evinize çakmak paketleme işi alarak para kazanıp ek gelir elde etmek ve aile bütçesine destek olmaktır. Böylelikle evde çakmak paketleme işi ile sürekli bir işiniz olacak hemde aylık hatırı sayılır ve düzenli bir şekilde geliriniz olacaktır.

Sizde ek iş yaparak gelirinizi arttırabilir, ihtiyaçlarınızı karşılarsınız. Yapabileceğiniz farklı işler var ise lütfen bize yazın biz de talep oluşturmaya çalışalım.

Herkese bol, bereketli kazançlar dileriz… Evdeekis ailesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu