Evde Ek iş

Evde Bebek Patiği işi 2017

Son günlerde  bir çok ev hanımı , kazanç kapısı arayarak gerek kendilerinin gerekse de aile olarak yapılacak işler aramaktadır. Evde bebek patiği işi bu işler arasında oldukça dikkat çekenidir.

Günümüz de eve ek  iş veren firmalar bir hayli artıştadır. Genellik le boş zamanları değerlendirmek ve aile bütçesine katkı sağlamak için ,  bu tür işlere ilgi bir hayli büyüktür.

Gün geçtikçe de sürekli, farklı alanlar da, hem hobi hem de evde iş imkanı  olarak da yayılmaktadır .

Bu alanların da şu sıralar bebek patiği işi  ve çok talep edilenler arasındadır. Evde kendi öreceğiniz patikleri; genellik le Bebek Ürünleri pazarlayan Mağazalar, el işi hobi dükkanları, mahallelerimiz de bulunan tuhafiyeler yada internet oluşturacağımız Bir El emeği örgü Satiş sayfalarimiz, Instagram, Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinden oluşturacağınız bloglar da satışınızı yapabilirsiniz.

Evde bebek patiği işi nasıl yapılır


Ördüğümüz bebek patikleri minik ayakları ısıtmak  ve sağlığı açısından her zaman sıcak kalması için  bu evde iş imkanı sağlamaktayız. Bebek patiklerini aile büyüklerimiz olan babaanne ve anneannelerimiz bizler için örmekte. Gelin şimdi sizler de bu aile yadigarı patikleri ticarete  dökün ve  Sizde eviniz de bebek patiği yapın paraya para demeyin. 

evde-bebek-patigi-isi

Bu yep yeni ve çok kullanılan iş imkanını sizde fırsata dönüştürün. Bu çok fazla talep edilen bebek patikleri ilgili firmalar veya özel olarak talep eden kişilerin ihtiyaçları sebebi ile evlerde iş imkanı olarak tercih edilmektedir. Evler de hanımlar tarafından yapılan bebek patiklerinin yapılışı oldukça basittir. patikler uzun ve ince tığ ile kalın veya ince iplerle örülmektedir. genel de bütün bayanların bildiği bu patikler daha sonra dan üzerine değişik şekilde motiflerin eklenmesi ile satışa hazır hale gelmektedir.

Bebek patiğinin hiçbir maliyeti bulunmamaktadır sadece bir işi yapmak için el emeği harcamanız gerekmektedir .  Sizde evinizde bebek patiği yapın paraya para demeyin. Bebek patiği için ne kadar yaparsanız okadar fazla  kazanç elde edersiniz.

Ördüğünüz patikleri, sitemiz üzerinde bizlerde satışını yapabiliriz. Konu altında bulunan yorum kısmına, ad soyad ve iletişim bilgileriniz ile, örmüş olduğunuz patiğin resmini ekleyip, fiyatını bildirirseniz seviniriz.

 

Bu İşe Oy Ver

Kullanıcılar bunları da aradı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu