Ek GelirEvde Ek iş

Evde Ahşap Telefon Kılıfı Yapma

Merhaba Arkadaşlar, sizlere yepyeni bir iş imkanı ve aynı zamanda son zamanların popüler uğraşlarından biri olan Evde ahşap telefon kılıfı yapma işini anlatacağım. İnanıyorum ki evde ek iş elde etmek isteyen arkadaşlarımıza ve aksesuar,hediyelik eşya,elektronik mağazalarda ki işverenlerimiz için de yeni bir istihdam edinme şansı olacaktır.

Elbette hepimiz yaşam standartlarımızın yüksek olması ve daha fazla gelir elde etmek isteriz. Bunun için de bazen kendi mesleğimiz yeterli olmaz. Bu gibi durumlarda part time ek gelir sağlayacağımız iş yerlerine başvururuz.

Evde Ahşap Telefon Kılıfı Yapma

Bu iş imkanı sayesinde artık bunlara gerek kalmayacak. Boş olan zamanlarımızı değerlendirip bizlerde evde kendi ek gelir sahamızı oluşturacağız. Evde ahşap telefon kılıfı yapma işi ile ek gelir elde edebilir bunu bir takım çalışmasına dönüştürerek kazancınızı daha da arttırabilirsiniz. Ayrıca bebek sahibi,çalışan,öğrenciler gibi sürekli olarak boş vakti olmayanlar içinde oldukça esnek sistemli bir iş olanağıdır.

Son günlerde sıkça rastladığımız ve hayli rağbet gören ahşap üzerine yakma kalemi ile yapılan isim,fotoğraf,siyasi simge veya kendinize ait bir logoyu üzerinde taşıyan telefon ve tablet kılıfları dikkatimizi çekiyor. yapımı hayli basit olan gerekli bütün malzemeyi ise işveren firma yada telefon aksesuarı satan toptan iş yerlerinden temin edeceğiniz gibi 20 ila 30TL civarındaki bir yakma kalemi aleti ile bu işin üstesinden geleceğiz,

Evet gelelim hepimizin merak ettiği yapım süresi ve ücretler gibi diğer konulara, arkadaşlar öncelikle bir telefon yada tablet kılıfımıza uygulanacak olan şekli yazıcıdan çıkartıp kılıf üzerine sabitleme işlemi yapıyoruz ve şeklin işlenme süresi boyut ve işçiliğine göre 10 dakika ile 1.5 saat arasında değişim gösteren bir süre zarfı bulunuyor. Boyutuna göre fiyatlar min. 25-50 TL arasında değişmektedir, Kılıf fiyatı ve işveren firmanın kılıf başı alacağı ücret dışındaki bütün kazanç size kalacaktır.

Evde Telefonu Kılıfı Yapma

Yaptığınız kılıfları ayrıca kendinize özel oluşturacağınız bir web sitesi, sosyal medya hesabı yada anlaşma yapacağınız bir aksesuar mağazasında da satışa sunabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağı kısımdan yorum olarak, bu işi neden istediğinizi, hangi şehirde yaşadığınızı ve kaç kişi çalışacağınızı yazmaktır. Başvuru yaparken telefon numaranızı lütfen yazmayınız. Gizlilik açısından önemlidir.

5/5 - (Toplam Oy Sayısı: 12)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Merhaba
    Bu iş ile ilgileniyorum
    Daha once bu tür paketleme işleri yaptım deneyimim mevcuttur

    1. Yaşadığınız il ilçe adınız soyadınız ile birlikte başvurmak istediğiniz sayfadan hemen başvurun kısmından yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu