İllere Göre Ek iş ilanları

Eskişehir evde yapılabilecek ek işler

Üniversite şehri olarak ta adlandırılan, Türkiyenin genç nesil şehri eskişehir de, bir çok öğrenci ve ev hanımı ailelerine katkıda bulunmak ve harçlıklarını çıkarabilmek için para kazanma yolları aramaktadır. Eskişehir evde yapılabilecek ek işler aslında çoktur. Her nesile hitap edebilen iş bulmak mümkündür.

Lüle taşı ile bir çok insana Eskişehir evde ek iş imkanları sağlamaktadır. Lüle taşı ile yapılan kolyeler, tesbihler yurt dışına kadar satılmaktadır.

Paraya ihtiyacınız var ise ve lületaşından satılabilecek ürünler yapmak istiyorsanız, başta esnaf sarayı olmak üzere, espark ve özdilekte bulunan lületaşı dükkanları ile görüşebilirsiniz. Firma sahipleri ile gerekli detayları alıp, işe başlamanız mümkün olacaktır. Bir çok firma sahibi, bu iş için lületaşını kendileri temin etmez. Bunun için lüle taşı çıkan köylerden, toprağın 1 metre kadar altı olmak üzere lületaşı çıkartabilirsiniz.

Heykel yapmak biraz zor ve ustalık isteyen bir iştir. Ama tesbih yapımı o kadar zor değildir. Lüle taşı ile tesbih yapmak için, elektrikli bir motorada ihtiyacınız olacağını unutmayın. Burada anlatması biraz zor olsa da ilerleyen zamanlarda, bulabilirsem videolu anlatımını sizler ile paylaşabilirim.

Eskişehirde Evlere iş veren Firmalar

Yukarıda da anlattığım gibi, bazı alışveriş merkezlerindeki, lüle taşı ile yapılan ürünleri satan firmalar, eskişehir de ek iş imkanları sağlamaktadır. Ama unutmayın ki bu firmalar sizlerin ayağınıza gelmez. Gideceksiniz, görüşeceksiniz ve hem iş konusunda hemde ücret konusunda anlaşacaksınız.

Mutlaka anlaşma sağlanır. Bu yüzden iş vermiyecekler yada iş bulamıyacağım kaygısına kapılmayın. Yalnız dediğim gibi, bu firmalar sizin ayağınıza gelmez.

Lüle taşı ile yapılan ürünler, yurt dışına da ihraç edildiği için, işinizi hatasız ve sorunsuz yapmanız gerekmektedir.  Yapacağınız işi öğrenim süresi belki 3 günü bulur belkide 5 günü bulur ama öğrenirsiniz.

Anlatmış olduğumuz, eskişehir evde iş imkanları ile güzel paralar kazanmanız mümkün. 33 boncuklu bir tesbihi firmalar sizlerden 5 TL gibi bir ücrete satın almaktadırlar. Günde hiç sıkılmadan 10 adet tesbih yapsanız size günlük olarak 50 TL kazandırır. Aylık bazında hesaplar isek 1,500 TL minumum kazancınız olur. Bu kazancı iki tada üçe katlamak sizin elinizde olan bir şeydir.

Yayınlanan iş ilanlarından haberdar olmak için Facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Eskisehir Odunpazarı nda oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var elim hızlıdır zamanimda teslim ederim

  2. Ev hanımıyım paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var bana geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  3. Ev hanımıyım paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var bana geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim 2tane Çocuğumun ihtiyaçlarıiçin

  4. EŞİMLE BERABER İŞ ALMAK İSTİYORUZ 2 ÇOCUĞUMUZ VAR TEK MAAŞ ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞIYORU EVİMİZ KİRA

  5. Eskişehir evde paketleme tespit işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu