Evde Ek iş

Ek iş yapmak istiyorum

Ek iş yapmak istiyorum, bu soru bolca sorulan bir soru. Kimimiz internet üzerinden ek iş yapabilmek için imkan arar, kimizi eşten ve dosttan yardım ister. Aslında Ek iş yapmak istiyorum sorusunun genel amacı aynı değilmi. Bir kaç lira fazla kazanıp, ailemize destek olmak, dar gelirli aileler için büyük önem arz etmektedir. Şu soğuk kış günlerinde, dışarıda ek iş  ne yapabiliriz ki. Evde sıcacık ortamda, hem ailemizin yanında onlar ile ilgilenmek, hem yemeğimizi yapmak, hem çocuklara bakmak, arta kalan zamanda da evlere iş imkanı veren firmalardan aldığımız işleri yapmak.

Ek iş yapmak istiyorum nereden iş bulabilirim

Bu sorunuzun cevabı biraz genele kaçıyor aslında. Öncelikle şunu belirtelim ki evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız, sitemizde yayınlamış olduğumuz evde yapılacak iş ilanlarına bir bakın. Kendinize uygun bir iş bulursanız, o iş ilanının altından başvuruda bulunun.

İkinci bir önemli nokta ise hangi şehirde bulunduğunuzdur. İllere göre ek iş imkanları olduğu için, yaşadığınız şehir büyük önem arzetmektedir. Büyük şehirler olmak üzere, bir çok ilimizde evlere ek iş veren firmalar mevcut. Ama bizler malesef bu firmaların telefon numaralarını buradan açıklayamıyoruz.

İş ilanlarının altında bulunan başvuru kısmından yapmış olduğunuz açıklamalara göre işveren dönüş yapar. Yani başvuruda bulunan herkes için iş verilecek diye bir kaide yer almamaktadır.

Bunun için sitemiz üzerinden iş başvurusu yaparken, mutlaka kısa bir özgeçmiş ile birlikte , yapabileceğiniz işleride yazmalısınız. Sizlere verilecek işlerde kullanılan malzeme, anlaşmalı olarak bazen firma tarafından evinize kadar getirilir, bazı firmalar ise teslim etme olayını kendi firmalarında yaparlar.

Evde yapacağınız işi anlaşma sırasında, verilen süre içerisinde yetiştirmeniz gerekmektedir. Yetiştirilemiyecek bir durumda firmaya 2 yada 3 gün önceden haber verirseniz, firma yetkililer ona göre farklı çalışanda bularak işlerin yetişmesini sağlayabilirler. Bu durumda firma sahibide sıkıntıya girmez, sizde sıkıntıya girmezsiniz.

Başvuru Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

Ad-soyad: (Gizlilik açısından buradaki başvurunuzda ad ve soyadınızı doğru vermeniz önemli değildir. Farklı bir isim verebilirsiniz)

Telefon numarası yazmayınız. Telefon numarası yazanların başvuruları değerlendirilmemektedir.

Mail adresi önemlidir. Aktif kullanılan bir mail adresi yazmanız önemlidir. Geri dönüşler mail adresi yoluyla yapılacaktır.

Son olarakta kısa bir öz geçmiş ve iş tecrübenizi yazmanız sizin için öncelik taşıyacaktır.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Evde ek iş olarak yapabilecegimiz iş aramaktayim.isin ne oldugu onemli degil.ekip veya yanliz basima yapabilecek imkanimiz var.ilginize tesekkur ederim

  2. Evde el baglama kurdale isi yapmak istiyorum 8 kisiyiz daha once yaptigimiz bi is olup sıkıntı yasamazsiniz bu ise ihtiyacim var

  3. Hobi olarak bileklik ve taş boyama işi yapıyorum.ama paketleme işleri yapmayı daha çok isterim

  4. merhaba ek gelir ek iş arıyorum acil olarak küçük bir kızım var bu sebepten evde yapabiliceğim iş ihtiyacım vardır geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu