İllere Göre Ek iş ilanları

Diyarbakır Evde Ek İş İlanları

Diyarbakır evde ek iş ilanları bakımında da çok zengin bir şehirdir. Özellikle bu ilimizde ek iş veren firmaların fazla olması sadece bölge halkına değil aynı zamanda çevre illere de fayda sağlamaktadır. Diyarbakır ilimizin ek iş ilanı veren firmaların büyük bir çoğunluğu güzel paralar kazandırmanın yanında aynı zamanda iş tecrübesi edinmeyi de sağlamaktadır.

Diyarbakır ek iş ilanları hakkında araştırma yaptığımız zaman karşımıza birçok iş çıkıyor. Bu işlerin büyük bir çoğunluğu küçük çaplı iş yapan firmalardan gelmektedir. Bu firmalar sizlere verdikleri işleri evlerinizde yapmanız müsaade eder ve daha sonra gelip evinizden işleri teslim alırlar.

Diyarbakır Evde Ek İş

Böylece siz dışarıya çıkmaz ve kısa bir sürede işinizi bitirerek paranızı teslim edebilirsiniz. Eğer sizlerde para kazanmak isterseniz bu ilanlara göz gezdirebilirsiniz. Diyarbakır paketleme iş ilanları neler ve nasıl kazandırır, birazda bunlara bakacak olursak şunları söyleyebiliriz: Evde etiket işi, evde davetiye katlama işi ve evde anahtarlık işi en çok tercih edilen ve ilanı verilen işler arasında yer almaktadır diyebiliriz. Eğer sizlerde ek gelir elde etmek isterseniz hemen bu işlere başvuruda bulunabilirsiniz.

DİYARBAKIR EK İŞ İLANLARI HANGİ İŞLERDEN OLUŞUYOR?

* Evde Etiket İşi,
* Evde Davetiye İşi,
* Evde Çorap Paketleme İşi,
* Evde İplik Temizleme İşi,
* Evde Sabun Paketleme İşi,
* Evde Pratik Kutulama İşi.
* Evde Maske Paketleme İşi.

Diyarbakır ek iş ilanları bunlardan oluşurken bunların devamı da gelmeye devam etmektedir. Özellikle firmaların her geçen gün yeni işler bularak geliyor olması evlerinde çalışmak isteyen kişilere de büyük fırsatlar sunmaktadır. Ev hanımları, öğrenciler ve çok daha fazlası oturduğu yerden para kazanabilmek için bu ilanları takip etmeye devam etmektedir.

DİYARBAKIR EK İŞ VEREN FİRMALAR İŞİ NASIL VERİR, NASIL GERİ ALIR?

Ek işi veren firmalar öncelikli olarak internet sitemiz üzerinden sizlere ulaşırlar. Bu ulaşan firmalar sizlere iş ile ilgili öncelikli olarak biraz bilgi verirler. Verdikleri bilgiler eğer sizlere uygun gelirse daha sonra size yapacağınız işi gösterirler. Evde Ek iş veren firmalar genellikle sizlere hemen işin nasıl yapılacağını gösterirler. Gösterdikleri işin arkasından ise sizlere genellikle 200 – 300 arasında yapacağınız işten verirler. Hazırlanması gereken iş tarihini de size bildirdikten sonra sizin aramanızı beklerler. Daha sonrasında ise size geri gelerek yine aynı şekilde kapıdan işleri teslim alırlar.

DİYARBAKIR EVDE YAPILACAK EK İŞLER?

Ek iş veren firmalar ödemelerini öncelikli olarak sizlerle anlaşmadan vermezler. Ödemelerinizi günlük/haftalık/aylık olarak farklı seçeneklerde alabilirsiniz. Genellikle birçok ek iş ilanı veren firma ödemelerini iş sonunda hemen yapmaktadır. Genellikle de basit işler verildiği için tane başına anlaşma yaparlar. Yani eğer tane başına bir iş alıyorsanız tane başına 5 – 50 kuruş arasında anlaşabilir ve ödemelerinizi buna göre alabilirsiniz. Unutmayın ki hiç bir firma ön ödemeli bir iş vermeyecektir.

FİRMALARLA İLETİŞİM NASIL OLACAK?

İnternet sitemiz üzerinden yorum kısmından yorum yazarak firmaların sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Özellikle ek iş arayan birçok kişinin yaptığı gibi sadece yorum kısmına isim yazıp e-mail adresinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Yorum kısmında kesinlikle hiç bir özel kimlik bilgisi, telefon numarası, kimlik numarası veya adres vermemeniz gerekmektedir. Sitemiz sadece aracı olması ile birlikte hiç bir zaman sizden bu bilgileri istememektedir. Yorum kısmının da herkese açık olduğunu unutmamalı ve size özel hiçbir bilgiyi yazamamalısınız. Firmalar sizlere e-mail adresiniz üzerinden kısa bir zamanda ulaşacaktır.

İlgili Makaleler

3 Yorum

    1. Merhabalar başvurularınızı buradan değil ilgili kategori altında veya üst kısmında bulunan başvuru kısmından yapmanız gerekiyor bu şekilde başvuru kabul edilmiyor ve iletişim kuramıyoruz lütfen sayın kullanıcılarımız başvurunuzu doğru şekilde yaparak size geri dönüş yapılmasını bekleyin.

  1. Benim bu işe ihtiyacim var daha öncede bu işi yapmisligim var günde 13 bin tane kalem paketleme su yapıyor dum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu