Evde Ek iş

Çakmak montajı ile para kazanmak 2017

Çakmak montajı ile para kazanmak : Evet hanımefendiler beyefendiler evde ek işemi ihtiyacınız var ?Peki evde montaj işi yapabilirmisiniz?

Evet her işi yapabilirimmi diyorsunuz ? Gündüz yarattığınız boş vakitleri bu tarz işlerde kullanıp paramı kazanmak istiyorsunuz? Boş vaktiniz var ama para sıkıntısı çekiyor işmi arıyorsunuz? İşte bizde tüm bu sorularınızın cevabını okuduğunuz yazıda bulacaksınız..

Başta ev hanımlarının,öğrencilerin,emeklilerin ve yapacak bir işi olmayanların yani kısacası para kazanmak isteyen herkesin evlerinde işe gitmeden çakmak montajı işini rahatlıkla yapılabilen kolay işler arasında yer almaktadır. Bu iş tam benlik ve bu işten para kazanmak istiyorum  dediğinizi duyar gibiyim. Çakmak montajı işi  evde yapabileceğiniz ve herkes tarafından yapılabilecek işler arasındadır.

Çakmak montaj işi veren firmalar

Peki evde çakmak montajı işini nereden bulurum? Bu iş için üretici firmalar ile iletişim kurmanızdan sonra firma yetkilileri size ulaşır ve her konuda anlaşma sağlandıktan sonra çakmak montajında kullanılan bütün yardımcı malzemeler tarafınıza gönderilecektir. Aynı zamanda montajlama işi size anlatılarak şema ile görsel olarak yardımcı olacaktır.

Rahatlıkla yapacağınız çakmak montajı işinde ilgili firmalar size verilen belli sayıdaki çakmakları sizden istenilen  süre içerisinde tamamlamanızı istemektedir. Montajını tamamladığınız çakmakları anlaştığınız üretici firmaya teslim ettiğiniz gün içersinde ödemeniz nakit olarak anlaştığınız fiyattan size yapılır.

Çakmak montajı ile para kazanmak çakmak başına alacağınız ücret ile aylık 1000 ila 2000 tl arasında bir kazanç elde etmeniz mümkündür. Tabi ki bu çakmak montajlama hızınız arttıkça kazanılacak ücrette çalışma hızınızla doğru orantıda artacaktır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun evde çakmak montajı işine başvuru yapabilirsiniz. ilgili üretici firmalar size dönüş yaparak ellerindeki montaj işinden yararlanmanızı sağlıycaktır.

Deneme süresi içerisinde başarı gösteremezseniz bile yapmış olduğunuz çakmakların ücretleri yapılan anlaşmalara uyularak size ödenir. Buradaki en önemli faktör yaptığınız çakmak montajlama işinin düzgün ve verilen şemaya uygun olmasıdır. Bundan sonrası evimize çakmak montajlama işi alarak para kazanıp ek gelir elde etmek ve aile bütçesine destek olmaktır. Böylelikle evde çakmak montajlama işi ile sürekli bir işiniz olacak hemde aylık hatırı sayılır ve düzenlik bir geliriniz olacaktır.

is-bul.gen.tr ailesi olarak evde yapabileceğiniz iş ve yanı sıra ek bir gelir elde etmeniz için bir nebzede olsa fikir olabilirsek ne mutlu bize.

 

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu