İllere Göre Ek iş ilanları

Antalya Evde Tütün Sarma işi

Antalya Evde Tütün Sarma işi

Antalya da yaşayan ek iş sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza müjde! Evinden tütün saracak elemanlar aranıyor. Yazımızı dikkatlice okuyun ve iletişim bilgilerinizi yazımızda belirttiğimiz şekilde verin ihtiyacı olan firmalarımız size hızlı bir şekilde ulaşabilsin. Tütün mamüllerine her geçen gün gelen yeni zamlarla birlikte sarma sigara içmek sigara tiryakileri için çok daha ekonomik bir çözüm haline gelmiştir. Sağlığa zararı çok fazla olan bu kötü alışkanlık maalesef toplumumuzda oldukça fazla kullanılmakta. Evde tütün sararak ev ekonominize ciddi katkı sağlayabilirsiniz. Sarma tütünlerin bir diğer tercih sebebi de katkısız olmalarıdır.

Tütün sarma işi bira el becerisi gerektiren bir iştir. Zamanla bu alışkanlık kazanılacaktır. Evde tütün sardıran firmalara ulaşmak sizin için bir tuş yakınınızda. Yorum kısmına bırakacağınız bilgileriniz ile tütün sardıran firmalar size kolayca ulaşabilecektir. Evde tütün sarma işinde firma tütünü kağıdını, filtresini ve sarma aparatını tarafınıza verecek ve ne kadar kısa sürede bitirirseniz yeni siparişleri alacaksınız. Antalya evde tütün sarma işi için firmalar bu yazımızın altındaki yorumlardan yapmak isteyen arkadaşlara ulaşacaklar. Antalya’nın ilçelerinde yaşayanlar da bu işe talip olabilirler. Lütfen farklı ildeyseniz yorum bırakmayın diğer iş fırsatlarımızı inceleyin.

Antalya Evde Tütün Sarma işi ile Ne Kadar Kazanırım

Antalya Evde Tütün Sarma işi
Antalya Evde Tütün Sarma işi

Evde tütün sararak ortalama da günlük 50 Tl gelir elde edebilirsiniz. Bu da ortalama da aylık 1500 TL ek gelir demek ve hiç de fena değil. Üstelik de zahmetsiz bir iş. Tütün sarma işinde size verilen kutulara sardığınız ürünleri yerleştirmeniz istenecek. Paket başına gelir elde edeceksiniz. Evinizin rahatlığında para kazanmak gibisi yok.

Firesiz sarım ve zamanında teslim bir diğer önemli husustur. Firmanın yeni siparişlerinde sizi tercih etmesi için işinizi onların istediği şekilde ve eksiksiz yapmanız gerekmektedir. Bu işi veren firmalar size tütün sarma ile ilgli kısa bir eğitim verdikten sonra size işi verecekler ve teslim süresini söyleyecekler. Ürünlerin nakliyesi vs firma tarafından sağlanacak.

Yayınlanan evde ek iş ilanları ve evlere iş veren firmalar hakkında haberdar olmak için, sitemizi sık sık ziyaret ederek, facebook fan sayfamızı beğenmeyi unutmayınız.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Antalya merkezde ikamet ediyorum ve esimin kazancina katkida bulunmak istiyorum olumlu cevap verirseniz memnun olurum

  2. Iyi günler çok ihtiyacım var evde yapabileceğim is arıyorum yardımcı olur saniz sevinirim tesekkur ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu